judo SKP
Klub Seznam členů Seznam členů
Seznam členů
354 Uživatel:

Příjmení: Řezníček
Křestní jméno: Šimon
Kyu: 5.5
Základna: Raškovice
Kategorie: Benjamínci

simon.reznicek

Příjmení: Řezníčková
Křestní jméno: Ema
Kyu: 6
Základna: Raškovice
Kategorie: Dospělí

ema.reznickova

Příjmení: Rotter
Křestní jméno: Štěpán
Kyu: 6
Základna: Dobrá
Kategorie: Benjamínci

StepanRotter

Příjmení: Ruprecht
Křestní jméno: Matěj
Kyu: 5
Základna: Raškovice
Kategorie: Benjamínci

MatejRuprecht

Příjmení: Ruprechtová
Křestní jméno: Izabela
Kyu: 6
Základna: Raškovice
Kategorie: Benjamínci

izabela.ruprechtova

Příjmení: Rusínek
Křestní jméno: Vojtěch
Kyu: 5.5
Základna: Frýdek-Místek
Kategorie: Benjamínci

vojtech.rusinek

Příjmení: Rusňák
Křestní jméno: Adam
Kyu: 4
Základna: Raškovice
Kategorie: Benjamínci

RusnakAdam

Příjmení: Rybáková
Křestní jméno: Vendula
Kyu: 5.5
Základna: Frýdlant nad Ostravicí
Kategorie: Benjamínci

VendulaRybakova

Příjmení: Sabelová
Křestní jméno: Lucie
Kyu: 6
Základna: Frýdek-Místek
Kategorie: Benjamínci

Lucie.sabelova

Příjmení: Schenková
Křestní jméno: Marie
Kyu: 5
Základna: Frýdek-Místek
Kategorie: Benjamínci

SchenkovaMarie

Příjmení: Šebestová
Křestní jméno: Viktorie
Kyu: 6
Základna: Raškovice
Kategorie: Benjamínci

viktorie.Sebestova

Příjmení: Seman
Křestní jméno: Matouš
Kyu: 6
Základna: Frýdek-Místek
Kategorie: Benjamínci

SemanMatous

Příjmení: Ševčík
Křestní jméno: Vojtěch
Kyu: 5
Základna: Raškovice
Kategorie: Mladší žáci

VojtechSevcik

Příjmení: Silvestrová
Křestní jméno: Taťána
Kyu: 4
Základna: Raškovice
Kategorie: Mladší žáci

Silvestrová_Taťána

Příjmení: Šimík
Křestní jméno: Zdeněk
Kyu: 5
Základna: Dobrá
Kategorie: Benjamínci

SimikZdenek

Příjmení: Šimíková
Křestní jméno: Kateřina
Kyu: 5
Základna: Dobrá
Kategorie: Mladší žáci

SimikovaKaterina

Příjmení: Šimíková
Křestní jméno: Linda
Kyu: 6
Základna: Dobrá
Kategorie: Benjamínci

linda.simikova

Příjmení: Šipula
Křestní jméno: Dominik
Kyu: 6
Základna: Dobrá
Kategorie: Mladší žáci

dominik.sipula

Příjmení: Siuda
Křestní jméno: Adam
Kyu: 4
Základna: Dobrá
Kategorie: Starší žáci

siudaadam

Příjmení: Škarabellová
Křestní jméno: Karolína
Kyu: 4.5
Základna: Raškovice
Kategorie: Benjamínci

KarolinaSkarabellova

Příjmení: Sláma
Křestní jméno: Ondřej
Kyu: 3
Základna: Frýdek-Místek
Kategorie: Dorost

Sláma_Ondřej

Příjmení: Slaninová
Křestní jméno: Elen
Kyu: 5
Základna: Dobrá
Kategorie: Benjamínci

SlaninovaElen

Příjmení: Slaninová
Křestní jméno: Karin
Kyu: 6
Základna: Dobrá
Kategorie: Benjamínci

karin.slaninova

Příjmení: Šmahlík
Křestní jméno: Honzik
Kyu: 6
Základna: Dobrá
Kategorie: Benjamínci

jan.smahlik

Příjmení: Šmahlík
Křestní jméno: Jan
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí
Kategorie: Dorost

honza.smahlik

Příjmení: Šnábl
Křestní jméno: Jan
Kyu: 6
Základna: Frýdek-Místek
Kategorie: Benjamínci

jan.snabl

Příjmení: Šnábl
Křestní jméno: Vojtěch
Kyu: 5
Základna: Frýdek-Místek
Kategorie: Benjamínci

SnjablVojtech

Příjmení: Snášel
Křestní jméno: Dominik
Kyu: 5
Základna: Frýdlant nad Ostravicí
Kategorie: Benjamínci

DominikSnasel

Příjmení: Šnejdar
Křestní jméno: Patrik
Kyu: 6
Základna: Raškovice
Kategorie: Benjamínci

Patrik.snejdar

Příjmení: Šnejdar
Křestní jméno: Patrik
Kyu: 6
Základna: Dobrá
Kategorie: Benjamínci

ptelari

Příjmení: Sobková
Křestní jméno: Bára
Kyu: 6
Základna: Dobrá
Kategorie: Benjamínci

Sobková.Bára

Příjmení: Sobková
Křestní jméno: Karin
Kyu: 6
Základna: Dobrá
Kategorie: Benjamínci

karin.sobkova

Příjmení: Sodzawiczná
Křestní jméno: Viktorie
Kyu: 4
Základna: Dobrá
Kategorie: Starší žáci

SodzawicznaViktorie

Příjmení: Sodzawiczný
Křestní jméno: Ondřej
Kyu: 5
Základna: Dobrá
Kategorie: Benjamínci

SodzawicznyOndrej

Příjmení: Šolinová
Křestní jméno: Tereza
Kyu: 5
Základna: Frýdek-Místek
Kategorie: Mladší žáci

Šolinová_Tereza

Příjmení: Solyer
Křestní jméno: Matěj
Kyu: 5
Základna: Frýdek-Místek
Kategorie: Benjamínci

solyer_matej

Příjmení: Šotek
Křestní jméno: Patrik
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí
Kategorie: Benjamínci

patrik.sotek

Příjmení: Stachová
Křestní jméno: Petra
Kyu: 2
Základna: Frýdek-Místek
Kategorie: Junioři

Stachová_Petra

Příjmení: Staroba
Křestní jméno: Martin
Kyu: 5.5
Základna: Raškovice
Kategorie: Mladší žáci

martin.staroba

Příjmení: Štěpán
Křestní jméno: Dzuba
Kyu: 6
Základna: Frýdek-Místek
Kategorie: Benjamínci

stepan.dzuba

Příjmení: Stolín
Křestní jméno: Mikuláš
Kyu: 6
Základna: Frýdek-Místek
Kategorie: Benjamínci

mikulas.stolin

Příjmení: Stolinová
Křestní jméno: Julie
Kyu: 6
Základna: Frýdek-Místek
Kategorie: Benjamínci

julie.stolinova

Příjmení: Stonišová
Křestní jméno: Dominika
Kyu: 6
Základna: Raškovice
Kategorie: Benjamínci

dominika.stonisova

Příjmení: Stonišová
Křestní jméno: Karolína
Kyu: 6
Základna: Raškovice
Kategorie: Benjamínci

karolina.stonisova

Příjmení: Stonišová
Křestní jméno: Marika
Kyu: 6
Základna: Raškovice
Kategorie: Benjamínci

marika.stonisova

Příjmení: Strachotta
Křestní jméno: Petr
Kyu: 6
Základna: Frýdek-Místek
Kategorie: Benjamínci

petr.strachota

Příjmení: Stypka
Křestní jméno: Matyáš
Kyu: 6
Základna: Dobrá
Kategorie: Benjamínci

matyas.stypka

Příjmení: Stypková
Křestní jméno: Tereza
Kyu: 6
Základna: Frýdek-Místek
Kategorie: Benjamínci

tereza.stypkova

Příjmení: Surmová
Křestní jméno: Ema
Kyu: 5.5
Základna: Raškovice
Kategorie: Benjamínci

eva.surmova

Příjmení: Sváček
Křestní jméno: Vojtěch
Kyu: 6
Základna: Frýdek-Místek
Kategorie: Benjamínci

vojtech.svacek

Příjmení: Svodova
Křestní jméno: Tomáš
Kyu: 6
Základna: Frýdek-Místek
Kategorie: Benjamínci

tomas.svoboda


Kalendář akcí

<< Prosinec 2018 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
101416
1820212223
24252627282930
31      

Sponzoři

Banner
Banner
Banner
Banner

SKP na facebooku