judo SKP
Klub Seznam členů Seznam členů
Seznam členů
354 Uživatel:

Příjmení: Dulava
Křestní jméno: Matyáš
Kyu: 6
Základna: Raškovice
Kategorie: Benjamínci

matyas.dulava

Příjmení: Dybová
Křestní jméno: Beáta
Kyu: 6
Základna: Dobrá
Kategorie: Dorost

BeataDybova

Příjmení: Esterka
Křestní jméno: Alan
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí
Kategorie: Benjamínci

alan.esterka

Příjmení: Esterka
Křestní jméno: Alex
Kyu: 4.5
Základna: Frýdek-Místek
Kategorie: Mladší žáci

Esterka Alex

Příjmení: Filipcová
Křestní jméno: Natálie
Kyu: 3
Základna: Raškovice
Kategorie: Junioři

Filipcová_Natálie

Příjmení: Filipec
Křestní jméno: Šimon
Kyu: 3
Základna: Raškovice
Kategorie: Junioři

FilipecSimon

Příjmení: Franek
Křestní jméno: Eduard
Kyu: 4.5
Základna: Raškovice
Kategorie: Benjamínci

Franek Eduard

Příjmení: Franek
Křestní jméno: Robin
Kyu: 4
Základna: Frýdek-Místek
Kategorie: Mladší žáci

robin.franek

Příjmení: Frolo
Křestní jméno: Dominik
Kyu: 5.5
Základna: Raškovice
Kategorie: Benjamínci

Dominik.frolo

Příjmení: Fryščok
Křestní jméno: Filip
Kyu: 5
Základna: Dobrá
Kategorie: Mladší žáci

fryscokfilip@seznam.cz

Příjmení: Fusek
Křestní jméno: Ondřej
Kyu: 4
Základna: Frýdek-Místek
Kategorie: Starší žáci

Fusek_Ondřej

Příjmení: Gadlinová
Křestní jméno: Stela
Kyu: 6
Základna: Dobrá
Kategorie: Benjamínci

stela.Gadlinova

Příjmení: Gajda
Křestní jméno: Jan
Kyu: 5
Základna: Dobrá
Kategorie: Mladší žáci

jan.gajda

Příjmení: Gajda
Křestní jméno: Vojtěch
Kyu: 5
Základna: Dobrá
Kategorie: Benjamínci

vojtech.gajda

Příjmení: Galda
Křestní jméno: Timon
Kyu: 6
Základna: Raškovice
Kategorie: Benjamínci

Timon.galda

Příjmení: Gilarová
Křestní jméno: Bára
Kyu: 5.5
Základna: Frýdek-Místek
Kategorie: Benjamínci

Bara.Gilarova

Příjmení: Godulová
Křestní jméno: Barbora
Kyu: 6
Základna: Dobrá
Kategorie: Mladší žáci

BarboraGodulova

Příjmení: Goebel
Křestní jméno: Tomáš
Kyu: 6
Základna: Raškovice
Kategorie: Benjamínci

TomasGoebel

Příjmení: Gola
Křestní jméno: Dominik
Kyu: 5
Základna: Frýdlant nad Ostravicí
Kategorie: Benjamínci

DominikGola

Příjmení: Gola
Křestní jméno: Patrik
Kyu: 5
Základna: Frýdlant nad Ostravicí
Kategorie: Benjamínci

PatrikGola

Příjmení: Gombarová
Křestní jméno: Adela
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí
Kategorie: Starší žáci

adela.gombarov

Příjmení: Gregušová
Křestní jméno: Simona
Kyu: 2
Základna: Raškovice
Kategorie: Junioři

GregusovaSimona

Příjmení: Grejták
Křestní jméno: Kristián
Kyu: 5.5
Základna: Frýdek-Místek
Kategorie: Benjamínci

Kristian.Grejtak

Příjmení: Gřes
Křestní jméno: Václav
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí
Kategorie: Benjamínci

vaclav.gres

Příjmení: Greszczuková
Křestní jméno: Lucie
Kyu: 6
Základna: Dobrá
Kategorie: Benjamínci

lucie.greszscukova

Příjmení: Greszczuková
Křestní jméno: Martina
Kyu: 5
Základna: Dobrá
Kategorie: Mladší žáci

MartinaGreszczukova

Příjmení: Grossmannová
Křestní jméno: Eva
Kyu: 5
Základna: Frýdlant nad Ostravicí
Kategorie: Mladší žáci

EvaGrossmannova

Příjmení: Gurník
Křestní jméno: Václav
Kyu: 4.5
Základna: Raškovice
Kategorie: Benjamínci

Gurnik_Vaclav

Příjmení: Gustin
Křestní jméno: Lukáš
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí
Kategorie: Mladší žáci

LukasGustin

Příjmení: Gustin
Křestní jméno: Tomáš
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí
Kategorie: Benjamínci

TomasGustin

Příjmení: Gyudincová
Křestní jméno: Adéla
Kyu: 6
Základna: Raškovice
Kategorie: Benjamínci

AdelaGyudincova

Příjmení: Hala
Křestní jméno: Jakub
Kyu: 5.5
Základna: Raškovice
Kategorie: Benjamínci

jakub.hala

Příjmení: Hampl
Křestní jméno: Martin
Kyu: 4
Základna: Raškovice
Kategorie: Benjamínci

Hampl_Martin

Příjmení: Herníková
Křestní jméno: Zuzana
Kyu: 6
Základna: Raškovice
Kategorie: Mladší žáci

hernikova.zuzana

Příjmení: Hlisnikovský
Křestní jméno: Ondřej
Kyu: 6
Základna: Raškovice
Kategorie: Benjamínci

ondrej.hlisnikovsky

Příjmení: Holmová
Křestní jméno: Klára
Kyu: 6
Základna: Dobrá
Kategorie: Benjamínci

holmova_klara

Příjmení: Homolová
Křestní jméno: Tereza
Kyu: 6
Základna: Raškovice
Kategorie: Benjamínci

tereza.Homolova

Příjmení: Honěk
Křestní jméno: Jan
Kyu: 6
Základna: Frýdek-Místek
Kategorie: Benjamínci

jan.honek

Příjmení: Hoňková
Křestní jméno: Sára
Kyu: 6
Základna: Frýdek-Místek
Kategorie: Benjamínci

sara.honkova

Příjmení: Horák
Křestní jméno: Dominik
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí
Kategorie: Mladší žáci

dominik.horak

Příjmení: Horák
Křestní jméno: Tomáš
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí
Kategorie: Benjamínci

tomas.horak

Příjmení: Horáková
Křestní jméno: Lucie
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí
Kategorie: Mladší žáci

lucie.horakova

Příjmení: Hrabovský
Křestní jméno: Lukáš
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí
Kategorie: Benjamínci

LukasHrabovsky

Příjmení: Hřivňák
Křestní jméno: Pavel
Kyu: 5
Základna: Raškovice
Kategorie: Benjamínci

pavel.hrivnak

Příjmení: Hronek
Křestní jméno: Vojtěch
Kyu: 2
Základna: Frýdek-Místek
Kategorie: Dorost

Hronek_Vojtěch

Příjmení: Hrtoňova
Křestní jméno: Tereza
Kyu: 6
Základna: Raškovice
Kategorie: Benjamínci

martinamot

Příjmení: Hruška
Křestní jméno: Kryštof
Kyu: 4
Základna: Raškovice
Kategorie: Benjamínci

Hruška_Kryštof

Příjmení: Hutoňová
Křestní jméno: Tereza
Kyu: 6
Základna: Raškovice
Kategorie: Benjamínci

tereza.hutonova

Příjmení: Hyrniková
Křestní jméno: Zuzana
Kyu: 4.5
Základna: Raškovice
Kategorie: Mladší žáci

ZuzanaHyrnikova

Příjmení: Jančík
Křestní jméno: David
Kyu: 3
Základna: Dobrá
Kategorie: Dorost

JancikDavid

Příjmení: Jančík
Křestní jméno: Jan
Kyu: 5
Základna: Dobrá
Kategorie: Benjamínci

JancikJan


Kalendář akcí

<< Prosinec 2018 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
101416
1820212223
24252627282930
31      

Sponzoři

Banner
Banner
Banner
Banner

SKP na facebooku