judo SKP
Klub Výsledky

Výsledky akcí



08.09.2018: Tujnaj Olympijských nadějí

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kalenská BarboraStarší žáci141.352
Kočí IvetaStarší žáci141.403
Kubíček AntonínBenjamínci81.454
Kubíček LuděkDorost161.855
Lekki OliverBenjamínci71.352
Majdlochová NatálieStarší žáci131.352
Ramík VojtěchMladší žáci111.352
Ruprecht MatějBenjamínci81.454
Rusňák AdamBenjamínci91.855
Burkot TobiášStarší žáci142.303
Franek EduardBenjamínci102.803
Gajda VojtěchBenjamínci102.150
Kapsia VáclavStarší žáci142.252
Možíšová BarboraStarší žáci132.303
Ochman AntonínBenjamínci92.252
Stonišová KarolínaBenjamínci72.252
Tararíková KarolínaMladší žáci122.201
Bortel OndřejStarší žáci133.151
Bortel VojtěchBenjamínci103.251
Jančíková MonikaBenjamínci93.202
Jež MartinBenjamínci83.202
Klepáč VáclavBenjamínci103.352
Lipina RichardMladší žáci123.251
Siuda AdamStarší žáci133.202
Tragan OliverBenjamínci93.352
Žídek AdamStarší žáci133.202
Lipina RobertBenjamínci94.30
Davídková AdélaMladší žáci115.30
Gajda JanMladší žáci125.201
Gilarová BáraBenjamínci95.100
Menšík OndřejMladší žáci125.100
Ramíková AndreaBenjamínci95.100
Weissman LukášBenjamínci105.301
Carbol VítBenjamínci107.100
Dohnal DominikBenjamínci107.100
Gurník VáclavBenjamínci107.100
Hruška KryštofBenjamínci107.100
Kohut OliverBenjamínci97.251
Ochman MatyášDorost167.100
Pastorek JiříBenjamínci97.100
Pěnkava PetrMladší žáci117.251

03.09.2018: Vítáme nového uživatele!

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Hoňková SáraBenjamínci9-00

30.08.2018: Camp Skalice

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Danková AmálieBenjamínci10-200
Davídková AdélaMladší žáci11-200
Demeterová AdélaStarší žáci13-200
Dohnal DominikBenjamínci10-200
Kubíček AntonínBenjamínci8-200
Lipina RichardMladší žáci12-200
Lipina RobertBenjamínci9-200
Majdlochová NatálieStarší žáci13-200
Navrátil TiborBenjamínci6-200
Navrátil ViktorBenjamínci7-200
Ramík VojtěchMladší žáci11-200
Ramíková AndreaBenjamínci9-200
Rusňák AdamBenjamínci9-200

30.08.2018: Judo Camp Raškovice SCM

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Burkot TobiášStarší žáci14-200
Filipcová NatálieJunioři18-250
Filipec ŠimonDorost17-250
Hronek VojtěchDorost16-200
Kalenská BarboraStarší žáci14-200
Kapsia StanislavStarší žáci14-200
Kapsia VáclavStarší žáci14-200
Kisza KamilDorost17-200
Klepáč VáclavBenjamínci10-200
Kočí IvetaStarší žáci14-200
Kubíček LuděkDorost16-200
Kubíčková KarolínaDorost17-200
Siuda AdamStarší žáci13-200

24.08.2018: Letní Camp Raškovice

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bártová JolanaBenjamínci9-300
Bujnoch DominikBenjamínci10-300
Burkot TobiášStarší žáci14-300
Carbol VítBenjamínci10-300
Davídková AdélaMladší žáci11-300
Demeterová AdélaStarší žáci13-300
Domeny AlexBenjamínci7-300
Filipcová NatálieJunioři18-300
Filipec ŠimonDorost17-300
Franek EduardBenjamínci10-300
Gajda JanMladší žáci12-300
Gajda VojtěchBenjamínci10-300
Gilarová BáraBenjamínci9-300
Gregušová SimonaDorost17-300
Hronek VojtěchDorost16-300
Jančíková MonikaBenjamínci9-300
Jež MartinBenjamínci8-300
Juřicová GabrielaBenjamínci7-300
Juřicová ViktorieBenjamínci6-300
Kalenská BarboraStarší žáci14-300
Kapsia StanislavStarší žáci14-300
Kapsia VáclavStarší žáci14-300
Kisza KamilDorost17-300
Klepáč VáclavBenjamínci10-300
Kočí IvetaStarší žáci14-300
Koloušek FilipDorost16-300
Kornel OndřejBenjamínci7-300
Kubíček AntonínBenjamínci8-300
Kubíček LuděkDorost16-300
Kubíčková EliškaDorost15-300
Kubíčková KarolínaDorost17-300
Ledererová ValerieBenjamínci10-300
Lipina RichardMladší žáci12-300
Lipina RobertBenjamínci9-300
Majdlochová NatálieStarší žáci13-300
Mecová TerezaJunioři18-300
Mecová VendulaDorost15-300
Menšík OndřejMladší žáci12-300
Mikolášová NikolDospělí23-300
Navrátil TiborBenjamínci6-300
Navrátil ViktorBenjamínci7-300
Pastorek JiříBenjamínci9-300
Pěnkava PetrMladší žáci11-300
Pištěk JanBenjamínci7-300
Ramík VojtěchMladší žáci11-300
Řezníček ŠimonBenjamínci8-300
Ruprecht MatějBenjamínci8-300
Rusínek VojtěchBenjamínci10-300
Rusňák AdamBenjamínci9-300
Siuda AdamStarší žáci13-300
Stachová PetraJunioři19-300
Stonišová KarolínaBenjamínci7-300
Švrčková DenisaBenjamínci10-300
Tararíková KarolínaMladší žáci12-300
Weissman LukášBenjamínci10-300
Zboch AdamBenjamínci8-300
Žídek AdamStarší žáci13-300

22.08.2018: Vítáme nového uživatele!

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Peterek DanielBenjamínci9-00
Vlk JindřichMladší žáci11-00

17.08.2018: VT Hranice

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Burkot TobiášStarší žáci14-300
Filipcová NatálieJunioři18-300
Filipec ŠimonDorost17-300
Kalenská BarboraStarší žáci14-300
Kubíčková EliškaDorost15-300
Kubíčková KarolínaDorost17-300
Siuda AdamStarší žáci13-300

10.08.2018: VT Bílá

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Filipcová NatálieJunioři18-350
Filipec ŠimonDorost17-350
Kubíčková EliškaDorost15-350
Kubíčková KarolínaDorost17-350
Mecová VendulaDorost15-350

27.07.2018: Judo Camp Nymburk

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Filipcová NatálieJunioři18-250
Filipec ŠimonDorost17-250
Kubíčková EliškaDorost15-250
Kubíčková KarolínaDorost17-250

21.07.2018: Světový pohár juniorů Praha

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Filipcová NatálieJunioři189.342

20.07.2018: Judo Camp Olomouc

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Filipcová NatálieJunioři18-950
Filipec ŠimonDorost17-950
Kubíčková EliškaDorost15-250
Kubíčková KarolínaDorost17-250
Sláma OndřejDorost15-600

01.07.2018: LT Dolní Lomná

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bortel OndřejStarší žáci13-500
Bortel VojtěchBenjamínci10-500
Brňovják MatějBenjamínci10-500
Burkot TobiášStarší žáci14-500
Carbol VítBenjamínci10-500
Carbol VojtěchBenjamínci7-500
Chovanec JakubBenjamínci9-500
Chýlek RichardMladší žáci12-500
Davídková AdélaMladší žáci11-500
Dohnal DominikBenjamínci10-500
Franek RobinMladší žáci11-500
Gajda VojtěchBenjamínci10-500
Garba LukášJunioři18-500
Gregušová SimonaDorost17-500
Hronek VojtěchDorost16-500
Hruška KryštofBenjamínci10-500
Jančíková MonikaBenjamínci9-500
Janečka VilémBenjamínci9-500
Kalenská BarboraStarší žáci14-500
Kapsia StanislavStarší žáci14-500
Kapsia VáclavStarší žáci14-500
Karkoška OndřejBenjamínci10-500
Karkošková LadaBenjamínci8-500
Kisza KamilDorost17-500
Klepáč VáclavBenjamínci10-500
Klíma ŠimonMladší žáci12-500
Kočí IvetaStarší žáci14-500
Kohut OliverBenjamínci9-500
Koloušek FilipDorost16-500
Koloušek JakubMladší žáci12-500
Křivá KarolínaBenjamínci7-500
Křivý PavelBenjamínci10-500
Kubica TobiášBenjamínci10-500
Kubíček AntonínBenjamínci8-500
Kubíček LuděkDorost16-500
Kubíčková EliškaDorost15-500
Kubíčková KarolínaDorost17-500
Kubicová BarboraBenjamínci9-500
Kurka VilémBenjamínci10-500
Menšík OndřejMladší žáci12-500
Navrátil TiborBenjamínci6-500
Navrátil ViktorBenjamínci7-500
Ochman AntonínBenjamínci9-500
Ochman KryštofBenjamínci7-500
Ochman MatyášDorost16-500
Ochman ŠimonMladší žáci12-500
Ochman VojtěchMladší žáci12-500
Peterek DanielBenjamínci9-500
Ramík VojtěchMladší žáci11-500
Ramíková AndreaBenjamínci9-500
Rusínek VojtěchBenjamínci10-500
Silvestrová TaťánaMladší žáci12-500
Šimík ZdeněkBenjamínci10-500
Siuda AdamStarší žáci13-500
Staroba MartinMladší žáci11-500
Stonišová KarolínaBenjamínci7-500
Švrčková DenisaBenjamínci10-500
Tragan OliverBenjamínci9-500
Typovská AnetaMladší žáci12-500
Typovská JuditaBenjamínci9-500
Vlk JindřichMladší žáci11-500
Wendzel LukášBenjamínci4-500
Žálková MagdalénaMladší žáci11-500
Žídek AdamStarší žáci13-500

30.06.2018: Den obce Kateřinice

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Burkot TobiášStarší žáci14--300
Davídková AdélaMladší žáci11--300
Franek RobinMladší žáci11--300
Jurečková VendulaStarší žáci13--300
Kalenská BarboraStarší žáci14--300
Ramík VojtěchMladší žáci11--300
Ramíková AndreaBenjamínci9--300

23.06.2018: Ukázky den Raškovic

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bártová JolanaBenjamínci9-150
Burkot TobiášStarší žáci14-150
Davídková AdélaMladší žáci11-150
Jančíková MonikaBenjamínci9-150
Jež MartinBenjamínci8-150
Kalenská BarboraStarší žáci14-150
Ramík VojtěchMladší žáci11-150
Ramíková AndreaBenjamínci9-150
Ruprecht MatějBenjamínci8-150
Rusňák AdamBenjamínci9-150
Siuda AdamStarší žáci13-150

17.06.2018: MC Závišice

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Rusňák AdamBenjamínci91.403
Jež MartinBenjamínci82.303
Kohut OliverBenjamínci92.201
Tragan OliverBenjamínci92.252
Ramíková AndreaBenjamínci93.151

10.06.2018: Camp Skalice 9

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jež MartinBenjamínci8-50
Kalenská BarboraStarší žáci14-50
Kubíček LuděkDorost16-50
Lipina RichardMladší žáci12-50
Lipina RobertBenjamínci9-50
Ramík VojtěchMladší žáci11-50

09.06.2018: GP Chomutova

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kalenská BarboraStarší žáci143.552
Kapsia StanislavStarší žáci149.40
Kapsia VáclavStarší žáci149.40
Kočí IvetaStarší žáci149.40

09.06.2018: MC Prievidza

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jančíková MonikaBenjamínci91.552
Ramíková AndreaBenjamínci91.653
Rusňák AdamBenjamínci91.653
Ramík VojtěchMladší žáci113.251

02.06.2018: Dorostenecká liga

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kisza KamilDorost171.451

02.06.2018: Mistrovství klubu 4.kolo

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bártová JolanaBenjamínci91.403
Davídková AdélaMladší žáci111.403
Dohnal DominikBenjamínci101.352
Esterka AlexMladší žáci111.403
Jančíková MonikaBenjamínci91.403
Juřicová ViktorieBenjamínci61.403
Krpcová AnnaBenjamínci101.403
Lekki OliverBenjamínci71.403
Lipina RichardMladší žáci121.352
Lukeš AdamMladší žáci121.403
Maňhal KoniášMladší žáci111.403
Možíšová BarboraStarší žáci131.403
Ochman KryštofBenjamínci71.403
Pavlas DanielBenjamínci91.403
Pěnkava PetrMladší žáci111.403
Pollák JanMladší žáci111.403
Ramík VojtěchMladší žáci111.454
Rusňák AdamBenjamínci91.403
Ševčík VojtěchMladší žáci121.403
Šimík ZdeněkBenjamínci101.352
Šmahlík JanBenjamínci71.403
Švrčková DenisaBenjamínci101.403
Tenglerová AdélaBenjamínci71.403
Tragan OliverBenjamínci91.403
Typovská AnetaMladší žáci121.454
Zbochová AnetaBenjamínci61.403
Bílek DavidBenjamínci82.201
Bujnoch DominikBenjamínci102.252
Carbol VítBenjamínci102.201
Čermák VítMladší žáci112.252
Franek RobinMladší žáci112.201
Gajda VojtěchBenjamínci102.252
Gurník VáclavBenjamínci102.252
Hlisnikovský OndřejBenjamínci62.252
Hoňková SáraBenjamínci92.252
Jandek JakubMladší žáci122.303
Kapsia StanislavStarší žáci142.303
Karkoška OndřejBenjamínci102.252
Klimánek TomášBenjamínci82.252
Machovič EliášBenjamínci72.252
Novák VítBenjamínci72.252
Ochman AntonínBenjamínci92.252
Ochman MatyášDorost162.303
Ochman ŠimonMladší žáci122.252
Ramíková AndreaBenjamínci92.252
Ruprecht MatějBenjamínci82.252
Silvestrová TaťánaMladší žáci122.201
Sodzawiczný OndřejBenjamínci102.252
Staroba MartinMladší žáci112.252
Stonišová KarolínaBenjamínci72.303
Strachota PetrBenjamínci72.252
Surmová EmaBenjamínci92.252
Václavková AnnaMladší žáci122.252
Václavková KarolínaBenjamínci102.252
Vančurová EvelínaBenjamínci82.252
Weissman LukášBenjamínci102.252
Zboch AdamBenjamínci82.252
Bernatík TadeášBenjamínci103.100
Blinka JakubBenjamínci93.100
Chovanec JakubBenjamínci93.151
Gadlinová StelaBenjamínci83.100
Gajda JanMladší žáci123.100
Gola DominikBenjamínci93.151
Gola PatrikBenjamínci73.151
Honěk JanBenjamínci73.151
Hřivňák PavelBenjamínci103.100
Hruška KryštofBenjamínci103.151
Jež MartinBenjamínci83.100
Jurečková VendulaStarší žáci133.151
Kapsia VáclavStarší žáci143.151
Karkošková LadaBenjamínci83.151
Kohut OliverBenjamínci93.151
Kovalčík ŠimonBenjamínci103.151
Křivá KarolínaBenjamínci73.151
Křivý PavelBenjamínci103.151
Kubica TobiášBenjamínci103.151
Kubíček AntonínBenjamínci83.151
Kubicová BarboraBenjamínci93.151
Kurka VilémBenjamínci103.151
Latner JakubBenjamínci103.151
Ledererová ValerieBenjamínci103.151
Lipina RobertBenjamínci93.100
Maňhal OziášBenjamínci93.151
Matzner PavelBenjamínci93.100
Mecová AmálieMladší žáci123.151
Němec RostislavBenjamínci83.100
Ochman VojtěchMladší žáci123.100
Ohrzal RobertBenjamínci83.100
Pastorek JiříBenjamínci93.100
Pastorová BarboraMladší žáci113.100
Patáčik ZdeněkBenjamínci83.100
Pištěk JanBenjamínci73.100
Rakova AndreaBenjamínci83.100
Řezníček ŠimonBenjamínci83.100
Schenková MarieBenjamínci73.151
Šimíková LindaBenjamínci63.151
Škarabellová KarolínaBenjamínci93.100
Sodzawiczná ViktorieStarší žáci133.100
Svrčina TobiasBenjamínci63.100
Tomanová IzabelaBenjamínci63.151
Tomanová NicolBenjamínci83.151
Tvardik DanielMladší žáci113.100
Typovská JuditaBenjamínci93.100
Urbánek JakubBenjamínci73.100
Vlk JindřichMladší žáci113.151
Žálková MagdalénaMladší žáci113.151

02.06.2018: Mistrovství klubu 4.kolo asistence

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Burkot TobiášStarší žáci14-150
Franek RobinMladší žáci11-150
Gregušová SimonaDorost17-150
Hronek VojtěchDorost16-150
Jančík DavidDorost16-150
Jerglík VítDospělí22-150
Kapsia StanislavStarší žáci14-150
Kapsia VáclavStarší žáci14-150
Kočí IvetaStarší žáci14-150
Koloušek FilipDorost16-150
Koloušek JakubMladší žáci12-150
Kubíček LuděkDorost16-150
Kubíčková EliškaDorost15-150
Kubíčková KarolínaDorost17-150
Mecová TerezaJunioři18-150
Mecová VendulaDorost15-150
Pavlas TomášDorost16-150
Ramík VojtěchMladší žáci11-150
Rusňák AdamBenjamínci9-150
Siuda AdamStarší žáci13-150
Zicho AlešStarší žáci14-150

02.06.2018: Mistrovství klubu 4.kolo asistence rodiče

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Blinka JakubBenjamínci9-100
Davídková AdélaMladší žáci11-100
Franek RobinMladší žáci11-100
Gola DominikBenjamínci9-100
Gola PatrikBenjamínci7-100
Jančíková MonikaBenjamínci9-100
Karkoška OndřejBenjamínci10-100
Karkošková LadaBenjamínci8-100
Křivá KarolínaBenjamínci7-100
Křivý PavelBenjamínci10-100
Lekki OliverBenjamínci7-100
Lipina RichardMladší žáci12-100
Lipina RobertBenjamínci9-100
Navrátil TiborBenjamínci6-100
Navrátil ViktorBenjamínci7-100
Němec RostislavBenjamínci8-100
Ochman AntonínBenjamínci9-100
Ochman KryštofBenjamínci7-100
Ochman MatyášDorost16-100
Ochman ŠimonMladší žáci12-100
Ochman VojtěchMladší žáci12-100
Ramík VojtěchMladší žáci11-100
Ramíková AndreaBenjamínci9-100
Rusňák AdamBenjamínci9-100
Siuda AdamStarší žáci13-100
Švrčková DenisaBenjamínci10-100
Tvardek VáclavStarší žáci14-100

27.05.2018: Camp Skalice 8

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Franek RobinMladší žáci11-50
Jež MartinBenjamínci8-50
Juřicová MarketaMladší žáci11-50
Kalenská BarboraStarší žáci14-50
Kapsia StanislavStarší žáci14-50
Kapsia VáclavStarší žáci14-50
Kočí IvetaStarší žáci14-50
Kubíček LuděkDorost16-50
Možíšová BarboraStarší žáci13-50
Ramík VojtěchMladší žáci11-50
Weissman LukášBenjamínci10-50

26.05.2018: Krajský přebor dorost

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Hronek VojtěchDorost161.754
Kisza KamilDorost171.552
Kubíčková EliškaDorost151.552
Mecová VendulaDorost151.552
Sláma OndřejDorost151.1255
Filipec ŠimonDorost172.452
Kubíček LuděkDorost163.703
Pavlas TomášDorost165.301

26.05.2018: Krajský přebor junioři

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Filipec ŠimonDorost171.552

26.05.2018: Krajský přebor muži

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Filipec ŠimonDorost171.552
Jerglík VítDospělí221.552

26.05.2018: VC Prostějov

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jančíková MonikaBenjamínci91.451
Rusňák AdamBenjamínci91.653
Ramík VojtěchMladší žáci112.553
Tragan OliverBenjamínci92.553
Kapsia StanislavStarší žáci143.552
Ramíková AndreaBenjamínci93.352
Kapsia VáclavStarší žáci145.150
Davídková AdélaMladší žáci116.40

21.05.2018: Camp BielskoBiala

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kubíčková EliškaDorost15-100
Kubíčková KarolínaDorost17-100
Sláma OndřejDorost15-100

20.05.2018: Camp Skalice 6

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kalenská BarboraStarší žáci14-50
Kubíček LuděkDorost16-50
Lipina RichardMladší žáci12-50
Lipina RobertBenjamínci9-50
Ramík VojtěchMladší žáci11-50

20.05.2018: EC Bielsko Biala

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kubíčková KarolínaDorost17-40

19.05.2018: MT Rakousko

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kubíčková EliškaDorost151.953
Mecová VendulaDorost153.552

14.05.2018: Vítáme nového uživatele!

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Janík TomášBenjamínci7-00
Pištěk JanBenjamínci7-00
Šmahlík JanDorost16-00
Svrčina TobiasBenjamínci6-00

13.05.2018: Camp Skalice 6

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Franek RobinMladší žáci11-50
Kalenská BarboraStarší žáci14-50
Kočí IvetaStarší žáci14-50
Kubíček LuděkDorost16-50
Kubíčková EliškaDorost15-50
Kubíčková KarolínaDorost17-50
Lipina RichardMladší žáci12-50
Lipina RobertBenjamínci9-50
Ramík VojtěchMladší žáci11-50
Weissman LukášBenjamínci10-50

12.05.2018: MČR družstev Jablonec

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jurečková VendulaStarší žáci131.500
Kubíčková EliškaDorost151.651
Kubíčková KarolínaDorost171.802
Mecová VendulaDorost151.500
Demeterová AdélaStarší žáci133.552
Filipcová NatálieJunioři183.552
Kalenská BarboraStarší žáci143.552
Kočí IvetaStarší žáci143.401
Majdlochová NatálieStarší žáci133.401
Mecová AmálieMladší žáci123.401
Možíšová BarboraStarší žáci133.703

12.05.2018: MVC Ostrava

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Davídková AdélaMladší žáci11-40
Franek EduardBenjamínci10-141
Lipina RobertBenjamínci9-40
Menšík OndřejMladší žáci121.1104
Ramík VojtěchMladší žáci111.754
Ramíková AndreaBenjamínci91.352
Jančíková MonikaBenjamínci92.252
Kapsia VáclavStarší žáci142.150
Karkoška OndřejBenjamínci102.654
Křivá KarolínaBenjamínci72.150
Pollák JanMladší žáci112.553
Švrčková DenisaBenjamínci102.150
Tararíková KarolínaMladší žáci122.201
Zicho AlešStarší žáci142.201
Žídek AdamStarší žáci132.252
Danková AmálieBenjamínci103.251
Klepáč VáclavBenjamínci103.151
Tragan OliverBenjamínci93.352
Lipina RichardMladší žáci125.301
Rusňák AdamBenjamínci95.452
Franek RobinMladší žáci117.100
Jandek JakubMladší žáci127.251
Křivý PavelBenjamínci107.100

08.05.2018: Asistence vzdělávací seminář

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Davídková AdélaMladší žáci11-200
Franek RobinMladší žáci11-200
Gregušová SimonaDorost17-200
Hronek VojtěchDorost16-200
Hyrniková ZuzanaMladší žáci12-200
Kalenská BarboraStarší žáci14-200
Kapsia StanislavStarší žáci14-200
Kapsia VáclavStarší žáci14-200
Kisza KamilDorost17-200
Klepáč VáclavBenjamínci10-200
Kočí IvetaStarší žáci14-200
Koloušek JakubMladší žáci12-200
Křivý PavelBenjamínci10-200
Kubíček LuděkDorost16-200
Majdlochová NatálieStarší žáci13-200
Mecová TerezaJunioři18-200
Ramík VojtěchMladší žáci11-200
Rusňák AdamBenjamínci9-200
Siuda AdamStarší žáci13-200
Žídek AdamStarší žáci13-200

08.05.2018: Vzdělávací seminář

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jančíková MonikaBenjamínci9-100
Klimánek TomášBenjamínci8-100
Kubíček AntonínBenjamínci8-100
Lipina RichardMladší žáci12-100
Lipina RobertBenjamínci9-100
Pastor AntonínBenjamínci7-100
Ramíková AndreaBenjamínci9-100
Řezníček ŠimonBenjamínci8-100

06.05.2018: Mistrovství klubu 3.kolo

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Domeny AlexBenjamínci71.403
Jančíková MonikaBenjamínci91.403
Juřicová GabrielaBenjamínci71.403
Klepáč VáclavBenjamínci101.403
Křivá KarolínaBenjamínci71.403
Křivý PavelBenjamínci101.403
Kubíček AntonínBenjamínci81.403
Ledererová ValerieBenjamínci101.403
Lekki OliverBenjamínci71.403
Možíšová BarboraStarší žáci131.403
Ochman AntonínBenjamínci91.403
Pavlas DanielBenjamínci91.403
Pavlas TomášDorost161.403
Ruprecht MatějBenjamínci81.403
Rusňák AdamBenjamínci91.403
Stonišová KarolínaBenjamínci71.403
Švrčková DenisaBenjamínci101.403
Žálková MagdalénaMladší žáci111.403
Blinka JakubBenjamínci92.252
Gajda VojtěchBenjamínci102.201
Gola PatrikBenjamínci72.252
Greszczuková MartinaMladší žáci122.252
Horáková LucieMladší žáci122.252
Jurečková VendulaStarší žáci132.252
Kohut OliverBenjamínci92.252
Koloušek JakubMladší žáci122.252
Konečný AdamBenjamínci72.252
Krpcová AnnaBenjamínci102.252
Menšík OndřejMladší žáci122.252
Ohrzal RobertBenjamínci82.201
Ramík VojtěchMladší žáci112.201
Šimíková LindaBenjamínci62.252
Šipula DominikMladší žáci112.252
Šmahlík JanDorost162.252
Tomanová IzabelaBenjamínci62.252
Tragan OliverBenjamínci92.252
Typovská AnetaMladší žáci122.252
Typovská JuditaBenjamínci92.252
Václavková KarolínaBenjamínci102.252
Vašut JanBenjamínci92.252
Zboch AdamBenjamínci82.252
Bártová JolanaBenjamínci93.100
Broda JaromírBenjamínci63.151
Čermák VítMladší žáci113.151
Danková AmálieBenjamínci103.151
Dohnal DominikBenjamínci103.151
Franek EduardBenjamínci103.151
Franek RobinMladší žáci113.151
Gadlinová StelaBenjamínci83.100
Gajda JanMladší žáci123.151
Gilarová BáraBenjamínci93.100
Gola DominikBenjamínci93.151
Hlisnikovský OndřejBenjamínci63.100
Horák DominikMladší žáci113.100
Hruška KryštofBenjamínci103.100
Janík TomášBenjamínci73.100
Jež MartinBenjamínci83.151
Juřicová ViktorieBenjamínci63.151
Kalenská BarboraStarší žáci143.151
Kapsia StanislavStarší žáci143.100
Kapsia VáclavStarší žáci143.100
Kovalčík ŠimonBenjamínci103.100
Lipina RichardMladší žáci123.151
Lipina RobertBenjamínci93.100
Lukeš AdamMladší žáci123.151
Matzner PavelBenjamínci93.151
Mecová AmálieMladší žáci123.151
Navrátil TiborBenjamínci63.100
Navrátil ViktorBenjamínci73.151
Němec RostislavBenjamínci83.100
Pastor AntonínBenjamínci73.100
Pastorová BarboraMladší žáci113.100
Pištěk JanBenjamínci73.100
Ramíková AndreaBenjamínci93.151
Řezníček ŠimonBenjamínci83.100
Schenková MarieBenjamínci73.100
Šebestová ViktorieBenjamínci103.151
Šimík ZdeněkBenjamínci103.151
Šimíková KateřinaMladší žáci113.100
Škarabellová KarolínaBenjamínci93.151
Šnábl VojtěchBenjamínci93.100
Strachota PetrBenjamínci73.151
Surmová EmaBenjamínci93.151
Svrčina TobiasBenjamínci63.100
Tararíková KarolínaMladší žáci123.151
Tomanová NicolBenjamínci83.100
Tvardik DanielMladší žáci113.151
Václavková AnnaMladší žáci123.100
Vaculík JiříBenjamínci73.151
Vančurová EvelínaBenjamínci83.151
Weissman LukášBenjamínci103.151

06.05.2018: Mistrovství klubu 3.kolo asistence

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Blinka JakubBenjamínci9-100
Burkot TobiášStarší žáci14-100
Danková AmálieBenjamínci10-100
Dohnal DominikBenjamínci10-100
Franek RobinMladší žáci11-100
Gola DominikBenjamínci9-100
Gola PatrikBenjamínci7-100
Gregušová SimonaDorost17-100
Hronek VojtěchDorost16-100
Jančíková MonikaBenjamínci9-100
Kalenská BarboraStarší žáci14-100
Kapsia StanislavStarší žáci14-100
Kapsia VáclavStarší žáci14-100
Koloušek JakubMladší žáci12-100
Kubíček LuděkDorost16-100
Kubíčková EliškaDorost15-100
Kubíčková KarolínaDorost17-100
Menšík OndřejMladší žáci12-100
Navrátil TiborBenjamínci6-100
Navrátil ViktorBenjamínci7-100
Ochman AntonínBenjamínci9-100
Pavlas TomášDorost16-100
Ramík VojtěchMladší žáci11-100
Ramíková AndreaBenjamínci9-100
Siuda AdamStarší žáci13-100
Zboch AdamBenjamínci8-100

05.05.2018: Rytíři nebes ukázky

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Burkot TobiášStarší žáci14-150
Danková AmálieBenjamínci10-150
Davídková AdélaMladší žáci11-150
Hronek VojtěchDorost16-150
Klepáč VáclavBenjamínci10-150
Kubíček LuděkDorost16-150
Kubíčková EliškaDorost15-150
Kubíčková KarolínaDorost17-150
Majdlochová NatálieStarší žáci13-150
Ramík VojtěchMladší žáci11-150
Ramíková AndreaBenjamínci9-150
Rusňák AdamBenjamínci9-150
Siuda AdamStarší žáci13-150
Weissman LukášBenjamínci10-150

02.05.2018: Vítáme nového uživatele!

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Typovský KryštofBenjamínci5-00

01.05.2018: Camp Skalice 5

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Franek RobinMladší žáci11-50
Jurečková VendulaStarší žáci13-50
Kalenská BarboraStarší žáci14-50
Kapsia StanislavStarší žáci14-50
Kapsia VáclavStarší žáci14-50
Kočí IvetaStarší žáci14-50
Kubíčková KarolínaDorost17-50
Lipina RichardMladší žáci12-50
Lipina RobertBenjamínci9-50
Možíšová BarboraStarší žáci13-50
Ramík VojtěchMladší žáci11-50
Weissman LukášBenjamínci10-50

29.04.2018: Judo Camp

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Danková AmálieBenjamínci10-150
Davídková AdélaMladší žáci11-150
Demeterová AdélaStarší žáci13-150
Dohnal DominikBenjamínci10-150
Filipec ŠimonDorost17-150
Franek EduardBenjamínci10-150
Franek RobinMladší žáci11-150
Frolo DominikBenjamínci7-150
Gola DominikBenjamínci9-150
Gola PatrikBenjamínci7-150
Gregušová SimonaDorost17-150
Hronek VojtěchDorost16-150
Hruška KryštofBenjamínci10-150
Jančíková MonikaBenjamínci9-150
Jandek JakubMladší žáci12-150
Jurečková VendulaStarší žáci13-150
Kapsia StanislavStarší žáci14-150
Kapsia VáclavStarší žáci14-150
Karkoška OndřejBenjamínci10-150
Karkošková LadaBenjamínci8-150
Kisza KamilDorost17-150
Klepáč VáclavBenjamínci10-150
Koloušek JakubMladší žáci12-150
Kornel OndřejBenjamínci7-150
Kovalčík ŠimonBenjamínci10-150
Křivá KarolínaBenjamínci7-150
Křivý PavelBenjamínci10-150
Kubíček AntonínBenjamínci8-150
Majdlochová NatálieStarší žáci13-150
Mecová TerezaJunioři18-150
Menšík OndřejMladší žáci12-150
Možíšová BarboraStarší žáci13-150
Navrátil TiborBenjamínci6-150
Navrátil ViktorBenjamínci7-150
Novák VítBenjamínci7-150
Ochman AntonínBenjamínci9-150
Ochman KryštofBenjamínci7-150
Papřok DanielBenjamínci8-150
Pěnkava PetrMladší žáci11-150
Ramík VojtěchMladší žáci11-150
Ramíková AndreaBenjamínci9-150
Ruprecht MatějBenjamínci8-150
Silvestrová TaťánaMladší žáci12-150
Siuda AdamStarší žáci13-150
Surmová EmaBenjamínci9-150
Švrčková DenisaBenjamínci10-150
Tararíková KarolínaMladší žáci12-150
Typovská AnetaMladší žáci12-150
Typovská JuditaBenjamínci9-150
Typovský KryštofBenjamínci5-150
Vaculík JiříBenjamínci7-150
Weissman LukášBenjamínci10-150
Žálková MagdalénaMladší žáci11-150
Žídek AdamStarší žáci13-150

28.04.2018: GP Budapest

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kubíčková KarolínaDorost175.653
Burkot TobiášStarší žáci147.502
Kalenská BarboraStarší žáci147.200
Mecová VendulaDorost157.200
Kočí IvetaStarší žáci149.200
Kubíček LuděkDorost169.351
Kubíčková EliškaDorost159.351

23.04.2018: Camp Teplice

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kubíčková KarolínaDorost17-150

22.04.2018: Camp Skalice 4

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Burkot TobiášStarší žáci14-50
Franek RobinMladší žáci11-50
Jurečková VendulaStarší žáci13-50
Kalenská BarboraStarší žáci14-50
Klepáč VáclavBenjamínci10-50
Kočí IvetaStarší žáci14-50
Kubíček LuděkDorost16-50
Kubíčková EliškaDorost15-50
Lipina RichardMladší žáci12-50
Lipina RobertBenjamínci9-50
Možíšová BarboraStarší žáci13-50
Ramík VojtěchMladší žáci11-50
Weissman LukášBenjamínci10-50

21.04.2018: EC Teplice

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kubíčková KarolínaDorost17-40

21.04.2018: MC Český Těšín

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jančíková MonikaBenjamínci91.212
Lekki OliverBenjamínci71.212
Ramíková AndreaBenjamínci91.243
Rusňák AdamBenjamínci91.243
Tararíková KarolínaMladší žáci121.212
Davídková AdélaMladší žáci112.131
Jandek JakubMladší žáci122.100
Klepáč VáclavBenjamínci102.162
Ramík VojtěchMladší žáci112.131
Danková AmálieBenjamínci103.50
Franek EduardBenjamínci103.81
Žálková MagdalénaMladší žáci113.50

15.04.2018: Camp Skalice 3

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Franek RobinMladší žáci11-50
Gregušová SimonaDorost17-50
Jurečková VendulaStarší žáci13-50
Kalenská BarboraStarší žáci14-50
Klepáč VáclavBenjamínci10-50
Kočí IvetaStarší žáci14-50
Kubíček LuděkDorost16-50
Kubíčková EliškaDorost15-50
Kubíčková KarolínaDorost17-50
Možíšová BarboraStarší žáci13-50
Ramík VojtěchMladší žáci11-50
Weissman LukášBenjamínci10-50

14.04.2018: Krajský přebor žáků

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kapsia StanislavStarší žáci14-40
Žídek AdamStarší žáci13-40
Demeterová AdélaStarší žáci131.552
Kalenská BarboraStarší žáci141.552
Kočí IvetaStarší žáci141.552
Možíšová BarboraStarší žáci131.552
Ramík VojtěchMladší žáci111.1255
Žálková MagdalénaMladší žáci111.552
Burkot TobiášStarší žáci142.452
Hyrniková ZuzanaMladší žáci122.351
Kapsia VáclavStarší žáci142.652
Majdlochová NatálieStarší žáci132.351
Menšík OndřejMladší žáci122.553
Švrčková DenisaBenjamínci102.250
Tararíková KarolínaMladší žáci122.351
Tvarůžková SimonaDorost162.250
Zicho AlešStarší žáci142.351
Davídková AdélaMladší žáci113.251
Jurečková VendulaStarší žáci133.150
Lipina RichardMladší žáci123.251
Pollák JanMladší žáci113.552
Franek RobinMladší žáci115.452
Jandek JakubMladší žáci125.452

14.04.2018: Mistrovství ČR juniorů

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Filipec ŠimonDorost17-200
Filipcová NatálieJunioři182.802
Gregušová SimonaDorost173.250
Kubíčková KarolínaDorost173.652

08.04.2018: Camp Skalice

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Davídková AdélaMladší žáci11-50
Franek RobinMladší žáci11-50
Kalenská BarboraStarší žáci14-50
Kapsia StanislavStarší žáci14-50
Kapsia VáclavStarší žáci14-50
Kubíček LuděkDorost16-50
Kubíčková EliškaDorost15-50
Kubíčková KarolínaDorost17-50
Ramík VojtěchMladší žáci11-50
Weissman LukášBenjamínci10-50

07.04.2018: MC Martin

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Ramík VojtěchMladší žáci113.202
Jančíková MonikaBenjamínci91.352
Ramíková AndreaBenjamínci91.352
Rusňák AdamBenjamínci91.454
Danková AmálieBenjamínci103.151

07.04.2018: MČR družstev krajů

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kalenská BarboraStarší žáci141.653
Kočí IvetaStarší žáci141.754

01.04.2018: Camp Skalice

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Davídková AdélaMladší žáci11-50
Kalenská BarboraStarší žáci14-50
Kapsia StanislavStarší žáci14-50
Kapsia VáclavStarší žáci14-50
Kočí IvetaStarší žáci14-50
Kubíček LuděkDorost16-50
Kubíčková EliškaDorost15-50
Ramík VojtěchMladší žáci11-50

31.03.2018: EP Tula

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kubíčková KarolínaDorost175.502

27.03.2018: Vítáme nového uživatele!

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jurečková VendulaStarší žáci13-00
Šipula DominikMladší žáci11-00

24.03.2018: Mistrovství klubu 2.kolo

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Davídková AdélaMladší žáci111.403
Gola DominikBenjamínci91.403
Gurník VáclavBenjamínci101.352
Jančíková MonikaBenjamínci91.403
Jež MartinBenjamínci81.403
Jurečková VendulaStarší žáci131.403
Juřicová GabrielaBenjamínci71.403
Juřicová ViktorieBenjamínci61.403
Kapsia StanislavStarší žáci141.403
Klimánek TomášBenjamínci81.403
Kubíček AntonínBenjamínci81.403
Kurka VilémBenjamínci101.352
Ochman AntonínBenjamínci91.352
Ochman MatyášDorost161.352
Pěnkava PetrMladší žáci111.403
Ramík VojtěchMladší žáci111.403
Ramíková AndreaBenjamínci91.403
Ruprecht MatějBenjamínci81.403
Rusínek VojtěchBenjamínci101.403
Rusňák AdamBenjamínci91.403
Surmová EmaBenjamínci91.403
Tararíková KarolínaMladší žáci121.403
Václavková AnnaMladší žáci121.403
Vaculík JiříBenjamínci71.403
Vašut JanBenjamínci91.403
Žálková MagdalénaMladší žáci111.403
Žídek AdamStarší žáci131.454
Bařina PetrBenjamínci82.201
Bártová JolanaBenjamínci92.252
Běčáková NatalieMladší žáci112.252
Bernatík TadeášBenjamínci102.252
Bílek DavidBenjamínci82.252
Domeny AlexBenjamínci72.201
Franek RobinMladší žáci112.252
Gajda VojtěchBenjamínci102.252
Kohut OliverBenjamínci92.252
Konečný AdamBenjamínci72.252
Kornel OndřejBenjamínci72.252
Křivý PavelBenjamínci102.252
Kyrych VáclavBenjamínci82.252
Lekki OliverBenjamínci72.252
Luch Pavlíková AinoaBenjamínci92.252
Možíšová BarboraStarší žáci132.252
Ochman ŠimonMladší žáci122.252
Ochman VojtěchMladší žáci122.252
Pastorová BarboraMladší žáci112.252
Šmahlík JanBenjamínci72.252
Sodzawiczný OndřejBenjamínci102.201
Švrčková DenisaBenjamínci102.252
Tomanová IzabelaBenjamínci62.252
Tomanová NicolBenjamínci82.252
Urbánek JakubBenjamínci72.201
Václavková KarolínaBenjamínci102.252
Antoš JiříBenjamínci93.151
Bařinová AliceBenjamínci83.100
Blinka JakubBenjamínci93.100
Bujnoch DominikBenjamínci103.151
Čermáková AnetaDorost153.100
Chovanec JakubBenjamínci93.151
Danková AmálieBenjamínci103.151
Dohnal DominikBenjamínci103.100
Esterka AlexMladší žáci113.100
Gadlinová StelaBenjamínci83.100
Gajda JanMladší žáci123.151
Gilarová BáraBenjamínci93.100
Gola PatrikBenjamínci73.100
Grossmannová EvaMladší žáci113.151
Gyudincová AdélaBenjamínci83.100
Hlisnikovský OndřejBenjamínci63.100
Hruška KryštofBenjamínci103.151
Kapsia VáclavStarší žáci143.151
Karkoška OndřejBenjamínci103.151
Křivá KarolínaBenjamínci73.151
Kubica TobiášBenjamínci103.151
Ledererová ValerieBenjamínci103.151
Lipina RobertBenjamínci93.100
Luch Pavlíková EmaBenjamínci53.151
Maňhal KoniášMladší žáci113.100
Matusík PetrBenjamínci83.100
Mecová AmálieMladší žáci123.100
Menšík OndřejMladší žáci123.151
Němec RostislavBenjamínci83.100
Novák VítBenjamínci73.151
Ohrzal RobertBenjamínci83.100
Pastorek JiříBenjamínci93.151
Patáčik LadislavBenjamínci73.151
Patáčik ZdeněkBenjamínci83.151
Pavlas DanielBenjamínci93.100
Pavlásek KryštofBenjamínci93.151
Pečínková TamaraBenjamínci63.151
Rakova AndreaBenjamínci83.100
Schenková MarieBenjamínci73.151
Šipula DominikMladší žáci113.100
Sodzawiczná ViktorieStarší žáci133.151
Strachota PetrBenjamínci73.100
Tararíková SofieBenjamínci73.151
Tvarůžková SimonaDorost163.151
Vrastyáková VeronikaBenjamínci93.100
Weissman LukášBenjamínci103.100
Zboch AdamBenjamínci83.151

24.03.2018: Mistrovství klubu 2.kolo asistence rodiče

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Blinka JakubBenjamínci9-100
Danková AmálieBenjamínci10-100
Gola DominikBenjamínci9-100
Gola PatrikBenjamínci7-100
Jančíková MonikaBenjamínci9-100
Jež MartinBenjamínci8-100
Kornel OndřejBenjamínci7-100
Lekki OliverBenjamínci7-100
Ochman AntonínBenjamínci9-100
Ochman KryštofBenjamínci7-100
Ochman ŠimonMladší žáci12-100
Pastorek JiříBenjamínci9-100
Ramík VojtěchMladší žáci11-100
Ramíková AndreaBenjamínci9-100
Rusňák AdamBenjamínci9-100
Siuda AdamStarší žáci13-100
Weissman LukášBenjamínci10-100

24.03.2018: Mistrovství klubu 3.kolo Asistence

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Burkot TobiášStarší žáci14-150
Demeterová AdélaStarší žáci13-150
Franek RobinMladší žáci11-150
Fusek OndřejStarší žáci14-150
Gregušová SimonaDorost17-150
Hronek VojtěchDorost16-150
Kapsia StanislavStarší žáci14-150
Kapsia VáclavStarší žáci14-150
Kočí IvetaStarší žáci14-150
Kubíček LuděkDorost16-150
Kubíčková EliškaDorost15-150
Kubíčková KarolínaDorost17-150
Majdlochová NatálieStarší žáci13-150
Mecová TerezaJunioři18-150
Mecová VendulaDorost15-150
Míčkova DanielaStarší žáci13-150
Ochman MatyášDorost16-150
Ochman VojtěchMladší žáci12-150
Pavlas DanielBenjamínci9-150

23.03.2018: Vítáme nového uživatele!

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Gadlinová StelaBenjamínci8-00
Kubica TobiášBenjamínci10-00
Rakova AndreaBenjamínci8-00

17.03.2018: ČP jablonec

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kubíčková KarolínaDorost171.802
Filipcová NatálieJunioři182.553
Kalenská BarboraStarší žáci142.652
Mecová VendulaDorost152.652
Burkot TobiášStarší žáci143.1005
Demeterová AdélaStarší žáci134.201
Kočí IvetaStarší žáci147.251
Hronek VojtěchDorost169.40
Kapsia StanislavStarší žáci149.40
Kapsia VáclavStarší žáci149.40
Kisza KamilDorost179.40
Kubíček LuděkDorost169.40

17.03.2018: Pohár nadějí Kysuca

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Ramíková AndreaBenjamínci91.403
Rusňák AdamBenjamínci91.454
Ramík VojtěchMladší žáci112.252

11.03.2018: EP Zagreb

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kubíčková KarolínaDorost179.351

10.03.2018: MC Třinec

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jančíková MonikaBenjamínci91.352
Pollák JanMladší žáci111.352
Ramík VojtěchMladší žáci111.352
Rusňák AdamBenjamínci91.352
Tragan OliverBenjamínci92.201
Davídková AdélaMladší žáci113.100
Jandek JakubMladší žáci123.151

04.03.2018: Judo camp Nymburk

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Filipcová NatálieJunioři18-300
Filipec ŠimonDorost17-300
Kubíčková KarolínaDorost17-300

03.03.2018: Euroregion Raškovice

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Burkot TobiášStarší žáci141.953
Demeterová AdélaStarší žáci131.352
Gajda VojtěchBenjamínci101.352
Hyrniková ZuzanaMladší žáci121.352
Jančíková MonikaBenjamínci91.454
Kisza KamilDorost171.454
Kočí IvetaStarší žáci141.403
Kubíčková KarolínaDorost171.403
Menšík OndřejMladší žáci121.352
Ramík VojtěchMladší žáci111.403
Ruprecht MatějBenjamínci81.352
Davídková AdélaMladší žáci112.150
Hronek VojtěchDorost162.303
Klepáč VáclavBenjamínci102.201
Kubíček AntonínBenjamínci82.553
Kubíček LuděkDorost162.654
Lekki OliverBenjamínci72.303
Rusňák AdamBenjamínci92.803
Tragan OliverBenjamínci92.452
Tvarůžková SimonaDorost162.150
Franek RobinMladší žáci113.151
Jež MartinBenjamínci83.202
Ochman MatyášDorost163.202
Švrčková DenisaBenjamínci103.100
Žídek AdamStarší žáci133.552
Mitura LukasDorost174.81
Ochman VojtěchMladší žáci124.81
Danková AmálieBenjamínci105.100
Frolo DominikBenjamínci75.30
Fusek OndřejStarší žáci145.30
Gyudincová AdélaBenjamínci85.100
Kapsia StanislavStarší žáci145.201
Kapsia VáclavStarší žáci145.100
Mecová AmálieMladší žáci125.100
Možíšová BarboraStarší žáci135.100
Ochman AntonínBenjamínci95.201
Pavlas TomášDorost165.100
Pollák JanMladší žáci115.452
Weissman LukášBenjamínci105.452
Bernatík TadeášBenjamínci109.40
Bezruč FilipMladší žáci129.40
Gola DominikBenjamínci99.40
Hruška KryštofBenjamínci109.40
Kohut OliverBenjamínci99.40
Ochman ŠimonMladší žáci129.40
Pastorek JiříBenjamínci99.40

03.03.2018: Euroregion Raškovice asistence

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Burkot TobiášStarší žáci14-150
Filipec ŠimonDorost17-150
Gregušová SimonaDorost17-150
Hronek VojtěchDorost16-150
Kisza KamilDorost17-150
Kočí IvetaStarší žáci14-150
Koloušek JakubMladší žáci12-150
Kubíček LuděkDorost16-150
Kubíčková EliškaDorost15-150
Kubíčková KarolínaDorost17-150
Mecová TerezaJunioři18-150
Menšík OndřejMladší žáci12-150
Mitura LukasDorost17-150
Ramík VojtěchMladší žáci11-150
Siuda AdamStarší žáci13-150

03.03.2018: Euroregion Raškovice asistence rodiče

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Danková AmálieBenjamínci10-100
Davídková AdélaMladší žáci11-100
Franek RobinMladší žáci11-100
Jančíková MonikaBenjamínci9-100
Jež MartinBenjamínci8-100
Lekki OliverBenjamínci7-100
Ochman AntonínBenjamínci9-100
Ochman MatyášDorost16-100
Pastorek JiříBenjamínci9-100
Pollák JanMladší žáci11-100
Ramíková AndreaBenjamínci9-100
Ruprecht MatějBenjamínci8-100
Rusňák AdamBenjamínci9-100
Siuda AdamStarší žáci13-100
Švrčková DenisaBenjamínci10-100
Weissman LukášBenjamínci10-100

24.02.2018: Slezský pohár Opava

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bortel OndřejStarší žáci13-141
Bortel VojtěchBenjamínci10-40
Kapsia StanislavStarší žáci14-40
Kapsia VáclavStarší žáci14-40
Klepáč VáclavBenjamínci10-30
Majdlochová NatálieStarší žáci13-141
Pastorek JiříBenjamínci9-40
Pollák JanMladší žáci11-40
Žídek AdamStarší žáci13-40
Burkot TobiášStarší žáci141.754
Ramík VojtěchMladší žáci111.754
Karkoška OndřejBenjamínci102.452
Kočí IvetaStarší žáci142.553
Švrčková DenisaBenjamínci102.252
Danková AmálieBenjamínci103.151
Davídková AdélaMladší žáci113.151
Jančíková MonikaBenjamínci93.202
Míčkova DanielaStarší žáci133.100
Rusňák AdamBenjamínci93.453

21.02.2018: Mistrovství klubu 1.kolo asistence rodiče

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Davídková AdélaMladší žáci11-100
Fajkusová EliškaMladší žáci11-100
Franek RobinMladší žáci11-100
Klepáč VáclavBenjamínci10-100
Ochman AntonínBenjamínci9-100
Ochman ŠimonMladší žáci12-100
Siuda AdamStarší žáci13-100
Weissman LukášBenjamínci10-100

14.02.2018: Judo Camp Raškovice

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bezruč FilipMladší žáci12-150
Blinka JakubBenjamínci9-150
Bortel OndřejStarší žáci13-150
Bortel VojtěchBenjamínci10-150
Davídková AdélaMladší žáci11-150
Dohnal DominikBenjamínci10-150
Fajkusová EliškaMladší žáci11-150
Fusek OndřejStarší žáci14-150
Gyudincová AdélaBenjamínci8-150
Hronek VojtěchDorost16-150
Hruška KryštofBenjamínci10-150
Kapsia StanislavStarší žáci14-150
Kapsia VáclavStarší žáci14-150
Karkoška OndřejBenjamínci10-150
Karkošková LadaBenjamínci8-150
Kisza KamilDorost17-150
Kočí IvetaStarší žáci14-150
Koloušek JakubMladší žáci12-150
Kubíček AntonínBenjamínci8-150
Kubíček LuděkDorost16-150
Kubíčková EliškaDorost15-150
Majdlochová NatálieStarší žáci13-150
Mecová AmálieMladší žáci12-150
Mecová TerezaJunioři18-150
Menšík OndřejMladší žáci12-150
Navrátil TiborBenjamínci6-150
Navrátil ViktorBenjamínci7-150
Ochman AntonínBenjamínci9-150
Ochman KryštofBenjamínci7-150
Ramík VojtěchMladší žáci11-150
Ruprecht MatějBenjamínci8-150
Rusňák AdamBenjamínci9-150
Švrčková DenisaBenjamínci10-150
Typovská AnetaMladší žáci12-150
Typovská JuditaBenjamínci9-150
Weissman LukášBenjamínci10-150
Žídek AdamStarší žáci13-150

10.02.2018: Valentýnský turnaj karviná

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jančíková MonikaBenjamínci91.243
Ramíková AndreaBenjamínci91.212
Rusňák AdamBenjamínci91.212
Lekki OliverBenjamínci72.131
Danková AmálieBenjamínci103.81
Gyudincová AdélaBenjamínci83.81
Pastorek JiříBenjamínci93.112

09.02.2018: Soustředení RVŽ

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Burkot TobiášStarší žáci14-150
Demeterová AdélaStarší žáci13-150
Majdlochová NatálieStarší žáci13-150
Míčkova DanielaStarší žáci13-150

04.02.2018: Judo Camp Bratislava

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Filipcová NatálieJunioři18-150
Kubíčková EliškaDorost15-150
Kubíčková KarolínaDorost17-150

03.02.2018: Dorostenecká liga

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Filipec ŠimonDorost172.351
Kisza KamilDorost172.452

03.02.2018: VC Žilina

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jančíková MonikaBenjamínci91.454
Karkoška OndřejBenjamínci101.403
Křivá KarolínaBenjamínci71.403
Rusňák AdamBenjamínci91.454
Hyrniková ZuzanaMladší žáci122.100
Ramíková AndreaBenjamínci92.252
Fajkusová EliškaMladší žáci113.352
Kubíček AntonínBenjamínci83.151
Švrčková DenisaBenjamínci103.202
Křivý PavelBenjamínci104.81
Ramík VojtěchMladší žáci114.81
Davídková AdélaMladší žáci115.302
Pollák JanMladší žáci115.302

27.01.2018: Pohár nadějí Olomouc

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Filipec ŠimonDorost17-40
Gregušová SimonaDorost17-30
Kubíčková KarolínaDorost171.653
Filipcová NatálieJunioři182.452
Kisza KamilDorost173.352
Kubíčková EliškaDorost155.403

27.01.2018: Pohár nadějí Olomouc opakovaný start

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kubíčková KarolínaDorost171.653

20.01.2018: VC Třebová

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bortel OndřejStarší žáci135.403
Davídková AdélaMladší žáci11-40
Kapsia StanislavStarší žáci14-40
Kapsia VáclavStarší žáci14-40
Rusňák AdamBenjamínci91.454
Jančíková MonikaBenjamínci92.303
Bortel VojtěchBenjamínci105.81

19.01.2018: Vítáme nového uživatele!

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bařinová AliceBenjamínci8-00
Boardman ChristopherMladší žáci11-00
Kornel OndřejBenjamínci7-00
Moněk JanBenjamínci10-00
Muroň OndřejBenjamínci8-00
Muroňová VeronikaBenjamínci7-00
Šmahlík JanBenjamínci7-00
Tomanová IzabelaBenjamínci6-00

14.01.2018: Mistrovství klubu 1.kolo

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Blinka JakubBenjamínci91.352
Davídková AdélaMladší žáci111.403
Dedková VanesaBenjamínci71.403
Doležalová AdinaBenjamínci91.403
Gajda VojtěchBenjamínci101.403
Gola DominikBenjamínci91.403
Grossmannová EvaMladší žáci111.403
Gyudincová AdélaBenjamínci81.403
Juřicová ViktorieBenjamínci61.403
Kapsia StanislavStarší žáci141.403
Klimánek TomášBenjamínci81.403
Kohut OliverBenjamínci91.403
Konečný AdamBenjamínci71.403
Kornel OndřejBenjamínci71.403
Křivá KarolínaBenjamínci71.403
Kubíček AntonínBenjamínci81.403
Kubicová BarboraBenjamínci91.352
Matzner PavelBenjamínci91.352
Možíšová BarboraStarší žáci131.403
Muroň OndřejBenjamínci81.403
Navrátil TiborBenjamínci61.352
Ochman MatyášDorost161.403
Ochman ŠimonMladší žáci121.403
Pavlásek KryštofBenjamínci91.352
Ramík VojtěchMladší žáci111.403
Rusínek VojtěchBenjamínci101.403
Rusňák AdamBenjamínci91.403
Silvestrová TaťánaMladší žáci121.403
Šnábl VojtěchBenjamínci91.403
Stonišová KarolínaBenjamínci71.403
Tragan OliverBenjamínci91.403
Vančurová EvelínaBenjamínci81.352
Weissman HynekBenjamínci101.403
Žálková MagdalénaMladší žáci111.403
Antoš JiříBenjamínci92.252
Čarvaš DavidBenjamínci102.252
Chovanec JakubBenjamínci92.201
Danková AmálieBenjamínci102.252
Dedková VanesaBenjamínci72.150
Domeny AlexBenjamínci72.252
Esterka AlexMladší žáci112.201
Fajkusová EliškaMladší žáci112.252
Frolo DominikBenjamínci72.252
Gurník VáclavBenjamínci102.252
Jestrzebská EliškaBenjamínci92.252
Juřicová GabrielaBenjamínci72.252
Křivý PavelBenjamínci102.252
Lekki OliverBenjamínci72.252
Maňhal KoniášMladší žáci112.252
Menšík OndřejMladší žáci122.252
Míčkova DanielaStarší žáci132.252
Ochman AntonínBenjamínci92.252
Ochman VojtěchMladší žáci122.252
Ohrzal RobertBenjamínci82.252
Pavlas DanielBenjamínci92.201
Ramíková AndreaBenjamínci92.252
Schenková MarieBenjamínci72.252
Šmahlík JanBenjamínci72.252
Sobková BáraBenjamínci72.201
Šotek PatrikBenjamínci62.252
Tvarůžková SimonaDorost162.252
Typovská AnetaMladší žáci122.252
Urbánek JakubBenjamínci72.252
Václavková AnnaMladší žáci122.252
Vaculík JiříBenjamínci72.201
Weissman LukášBenjamínci102.201
Zboch AdamBenjamínci82.252
Bařinová AliceBenjamínci83.100
Bártová JolanaBenjamínci93.151
Bílek DavidBenjamínci83.151
Boardman ChristopherMladší žáci113.151
Bujnoch DominikBenjamínci103.100
Butkov AdamStarší žáci133.151
Carbol VítBenjamínci103.151
Čermák VítMladší žáci113.100
Franek EduardBenjamínci103.100
Gajda JanMladší žáci123.151
Gola PatrikBenjamínci73.100
Hala JakubBenjamínci103.100
Hlisnikovský OndřejBenjamínci63.151
Hřivňák PavelBenjamínci103.100
Hruška KryštofBenjamínci103.151
Hyrniková ZuzanaMladší žáci123.100
Jančíková MonikaBenjamínci93.151
Jež MartinBenjamínci83.100
Jonáš AdamBenjamínci83.100
Juřica MatějBenjamínci93.100
Kaloč MatoušMladší žáci123.151
Kaňok ŠimonBenjamínci83.100
Kapsia VáclavStarší žáci143.100
Klepáč VáclavBenjamínci103.151
Krpcová AnnaBenjamínci103.100
Kubalík JurajBenjamínci73.151
Ledererová ValerieBenjamínci103.151
Lipina RichardMladší žáci123.100
Lipina RobertBenjamínci93.151
Luch Pavlíková AinoaBenjamínci93.151
Luch Pavlíková EmaBenjamínci53.100
Maňhal OziášBenjamínci93.151
Moněk JanBenjamínci103.100
Muroňová VeronikaBenjamínci73.100
Navrátil ViktorBenjamínci73.100
Němec RostislavBenjamínci83.151
Novák VítBenjamínci73.151
Ochman KryštofBenjamínci73.151
Pastorek JiříBenjamínci93.151
Rangel JanBenjamínci83.151
Řezníček ŠimonBenjamínci83.151
Ruprecht MatějBenjamínci83.151
Šebestová ViktorieBenjamínci103.100
Šimík ZdeněkBenjamínci103.100
Šimíková KateřinaMladší žáci113.100
Šimíková LindaBenjamínci63.151
Šmahlík JanBenjamínci73.100
Sodzawiczný OndřejBenjamínci103.151
Strachota PetrBenjamínci73.100
Švrčková DenisaBenjamínci103.151
Tararíková KarolínaMladší žáci123.151
Tomanová IzabelaBenjamínci63.100
Tomanová NicolBenjamínci83.151
Typovská JuditaBenjamínci93.100
Václavková KarolínaBenjamínci103.151
Vaněk MichalBenjamínci83.100
Vašut JanBenjamínci93.151
Vrastyáková VeronikaBenjamínci93.100
Zicho AlešStarší žáci143.151
Žídek JakubMladší žáci123.100

14.01.2018: Mistrovství klubu 1.kolo asistence

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Burkot TobiášStarší žáci14-150
Franek RobinMladší žáci11-150
Fusek OndřejStarší žáci14-150
Gregušová SimonaDorost17-150
Kalenská BarboraStarší žáci14-150
Kisza KamilDorost17-150
Kočí IvetaStarší žáci14-150
Kubíček LuděkDorost16-150
Majdlochová NatálieStarší žáci13-150
Siuda AdamStarší žáci13-150

13.01.2018: Bielsko-Biała

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Davídková AdélaMladší žáci11-40
Kapsia StanislavStarší žáci14-40
Kapsia VáclavStarší žáci14-40
Křivý PavelBenjamínci10-40
Míčkova DanielaStarší žáci13-40
Pollák JanMladší žáci11-40
Tararíková KarolínaMladší žáci12-40
Jančíková MonikaBenjamínci91.855
Rusňák AdamBenjamínci91.1255
Křivá KarolínaBenjamínci72.452
Ramík VojtěchMladší žáci114.81
Burkot TobiášStarší žáci145.452
Karkoška OndřejBenjamínci105.452
Klimeš MatyasBenjamínci85.30
Majdlochová NatálieStarší žáci135.452
Demeterová AdélaStarší žáci137.402
Klepáč VáclavBenjamínci107.553

13.01.2018: Judo Camp Krkonoše

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Filipcová NatálieJunioři18-400
Kubíčková EliškaDorost15-400
Kubíčková KarolínaDorost17-400
Sláma OndřejDorost15-400

02.01.2018: Pohár starosty Dobré 2017

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Burkot TobiášStarší žáci141.754
Jančíková MonikaBenjamínci91.403
Klepáč VáclavBenjamínci101.212
Kohut OliverBenjamínci91.403
Lekki OliverBenjamínci71.352
Majdlochová NatálieStarší žáci131.352
Možíšová BarboraStarší žáci131.212
Pollák JanMladší žáci111.403
Ramík VojtěchMladší žáci111.855
Rusňák AdamBenjamínci91.754
Tragan OliverBenjamínci91.855
Bártová JolanaBenjamínci92.252
Bortel OndřejStarší žáci132.553
Bortel VojtěchBenjamínci102.100
Davídková AdélaMladší žáci112.252
Křivá KarolínaBenjamínci72.201
Kubíček AntonínBenjamínci82.201
Menšík OndřejMladší žáci122.252
Pavlas DanielBenjamínci92.100
Ramíková AndreaBenjamínci92.654
Silvestrová TaťánaMladší žáci122.201
Švrčková DenisaBenjamínci102.201
Bernatík TadeášBenjamínci103.453
Blinka JakubBenjamínci93.151
Danková AmálieBenjamínci103.100
Jandek JakubMladší žáci123.151
Jež MartinBenjamínci83.100
Kočí IvetaStarší žáci143.100
Ledererová ValerieBenjamínci103.151
Ochman VojtěchMladší žáci123.151
Tvarůžková SimonaDorost163.100
Franek EduardBenjamínci104.81
Gajda JanMladší žáci124.30
Gilarová BáraBenjamínci94.30
Krpcová AnnaBenjamínci104.30
Lipina RichardMladší žáci124.30
Patáčik LadislavBenjamínci74.30
Carbol VítBenjamínci105.201
Franek RobinMladší žáci115.201
Gajda VojtěchBenjamínci105.30
Kapsia StanislavStarší žáci145.100
Kapsia VáclavStarší žáci145.100
Křivý PavelBenjamínci105.201
Míčkova DanielaStarší žáci135.100
Pastorek JiříBenjamínci95.201
Weissman LukášBenjamínci105.201
Zboch AdamBenjamínci85.201
Dohnal DominikBenjamínci107.40
Hruška KryštofBenjamínci107.40
Novák VítBenjamínci77.40
Patáčik ZdeněkBenjamínci87.40
Ruprecht MatějBenjamínci87.40

02.01.2018: Uherske Hradiště 2017

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Klepáč VáclavBenjamínci101.212
Jančíková MonikaBenjamínci92.303
Rusňák AdamBenjamínci92.252
Ramík VojtěchMladší žáci113.453

07.12.2017: ČP družstev krajů

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kalenská BarboraStarší žáci141.653
Kočí IvetaStarší žáci141.754

08.12.2017: Judo Camp Brno

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Filipec ŠimonDorost16-150
Kubíčková EliškaStarší žáci14-150
Sláma OndřejStarší žáci14-150

08.12.2017: Ukázky magistrát FM

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Burkot TobiášStarší žáci13-150
Danková AmálieBenjamínci9-150
Davídková AdélaBenjamínci10-150
Jančík DavidDorost15-150
Jerglík VítDospělí21-150
Klepáč VáclavBenjamínci9-150
Kočí IvetaStarší žáci13-150
Kubíček LuděkDorost15-150
Ramík VojtěchBenjamínci10-150
Ramíková AndreaBenjamínci8-150
Švrčková DenisaBenjamínci9-150
Tararíková KarolínaMladší žáci11-150

06.12.2017: Vítáme nového uživatele!

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Frolo DominikBenjamínci6-00
Jestrzebská EliškaBenjamínci8-00
Kovalčík ŠimonBenjamínci9-00
Matějka JanBenjamínci10-00
Toth MartinBenjamínci7-00

02.12.2017: Mikulášský turnaj Karviná

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Davídková AdélaBenjamínci101.212
Jančíková MonikaBenjamínci81.212
Kapsia VáclavStarší žáci131.212
Ramík VojtěchBenjamínci101.212
Ramíková AndreaBenjamínci81.274
Rusňák AdamBenjamínci81.212
Danková AmálieBenjamínci92.131
Franek RobinBenjamínci102.100
Kapsia StanislavStarší žáci132.131

02.12.2017: Mistrovství Evropy BJJ a nogi

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bortel OndřejMladší žáci122.501
Bortel OndřejMladší žáci123.401

01.12.2017: Judo Camp Ostrava

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Burkot TobiášStarší žáci13-150
Demeterová AdélaMladší žáci12-100
Kalenská BarboraStarší žáci13-150
Kočí IvetaStarší žáci13-150
Majdlochová NatálieMladší žáci12-150
Míčkova DanielaMladší žáci12-100
Vontor TomášMladší žáci12-150

26.11.2017: Seminář asistence

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Majdlochová NatálieMladší žáci12-200
Žídek AdamMladší žáci12-200
Burkot TobiášStarší žáci13-200
Davídková AdélaBenjamínci10-200
Franek RobinBenjamínci10-200
Fusek OndřejStarší žáci13-200
Gregušová SimonaDorost16-200
Hronek VojtěchDorost15-200
Hruška KryštofBenjamínci9-200
Jančík DavidDorost15-200
Kalenská BarboraStarší žáci13-200
Klepáč VáclavBenjamínci9-200
Kočí IvetaStarší žáci13-200
Koloušek FilipDorost15-200
Koloušek JakubMladší žáci11-200
Kubíček LuděkDorost15-200
Kubíčková EliškaStarší žáci14-200
Kubíčková KarolínaDorost16-200
Majdlochová NatálieMladší žáci12-200
Mecová TerezaDorost17-200
Mecová VendulaStarší žáci14-200
Menšík OndřejMladší žáci11-200
Ochman MatyášDorost15-200
Ochman VojtěchMladší žáci11-200
Ramík VojtěchBenjamínci10-200
Švrčková DenisaBenjamínci9-200
Tararíková KarolínaMladší žáci11-200

25.11.2017: Mohelnice

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Klepáč VáclavBenjamínci91.352
Rusňák AdamBenjamínci81.403
Jančíková MonikaBenjamínci82.252
Ramík VojtěchBenjamínci102.252
Ramíková AndreaBenjamínci83.202

25.11.2017: VC Karviná

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Siuda AdamMladší žáci12-30
Vontor TomášMladší žáci121.505
Vontor TomášMladší žáci121.352
Kočí IvetaStarší žáci132.100
Míčkova DanielaMladší žáci122.252

18.11.2017: Memorial Saši Jurečky

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Siuda AdamMladší žáci121.403
Vontor TomášMladší žáci121.754
Kapsia StanislavStarší žáci134.81
Koloušek JakubMladší žáci114.30
Bortel OndřejMladší žáci125.100
Kapsia VáclavStarší žáci135.30

18.11.2017: VC Olomouc

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Demeterová AdélaMladší žáci121.150
Jančíková MonikaBenjamínci81.352
Křivý PavelBenjamínci91.403
Míčkova DanielaMladší žáci121.403
Rusňák AdamBenjamínci81.403
Franek RobinBenjamínci102.252
Klepáč VáclavBenjamínci92.201
Pastorek JiříBenjamínci82.201
Ramík VojtěchBenjamínci102.252
Možíšová BarboraMladší žáci123.202
Ramíková AndreaBenjamínci83.151

14.11.2017: Vítáme nového uživatele!

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Běčáková NatalieBenjamínci10-00
Bujnoch DominikBenjamínci9-00
Čermáková AnetaStarší žáci14-00
Dedková VanesaBenjamínci6-00
Doležal AdamBenjamínci4-00
Doležalová AdinaBenjamínci8-00
Jaška MartinBenjamínci7-00
Jonáš AdamBenjamínci7-00
Kokoř ArnoštBenjamínci5-00
Messing DenisBenjamínci7-00
Pastorová BarboraBenjamínci10-00
Sobková BáraBenjamínci6-00
Vaněk MichalBenjamínci7-00
Žálková MagdalénaBenjamínci10-00

12.11.2017: Mistrovství klubu 6.kolo

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bártová JolanaBenjamínci81.403
Bílek DavidBenjamínci71.352
Čermáková AnetaStarší žáci141.301
Davídková AdélaBenjamínci101.403
Dedková VanesaBenjamínci61.352
Domeny AlexBenjamínci61.352
Gilarová BáraBenjamínci81.403
Grossmannová EvaBenjamínci101.403
Gyudincová AdélaBenjamínci71.352
Hlisnikovský OndřejBenjamínci51.403
Jančíková MonikaBenjamínci81.403
Jež MartinBenjamínci71.352
Jonáš AdamBenjamínci71.352
Juřicová GabrielaBenjamínci61.352
Kapsia VáclavStarší žáci131.352
Karkoška OndřejBenjamínci91.352
Kohut OliverBenjamínci81.403
Křivý PavelBenjamínci91.403
Krpcová AnnaBenjamínci91.352
Maňhal KoniášBenjamínci101.352
Němec RostislavBenjamínci71.403
Ochman AntonínBenjamínci81.403
Ochman MatyášDorost151.352
Pavlas DanielBenjamínci81.403
Pollák JanBenjamínci101.403
Ramíková AndreaBenjamínci81.403
Rusínek VojtěchBenjamínci91.352
Siuda AdamMladší žáci121.403
Sobková BáraBenjamínci61.352
Urbánek JakubBenjamínci61.352
Václavková AnnaMladší žáci111.403
Vančurová EvelínaBenjamínci71.352
Vašut JanBenjamínci81.352
Weissman LukášBenjamínci91.352
Žálková MagdalénaBenjamínci101.403
Běčáková NatalieBenjamínci102.252
Broda JaromírBenjamínci52.252
Butkov AdamMladší žáci122.252
Čermák VítBenjamínci102.201
Dohnal DominikBenjamínci92.201
Doležalová AdinaBenjamínci82.252
Esterka AlexBenjamínci102.252
Gola DominikBenjamínci82.252
Gurník VáclavBenjamínci92.201
Hampl MartinBenjamínci92.201
Juřicová ViktorieBenjamínci52.252
Karkošková LadaBenjamínci72.252
Kubicová BarboraBenjamínci82.252
Kurka VilémBenjamínci92.252
Kyrych VáclavBenjamínci72.201
Ledererová ValerieBenjamínci92.252
Luch Pavlíková AinoaBenjamínci82.252
Luch Pavlíková EmaBenjamínci42.252
Menšík OndřejMladší žáci112.201
Možíšová BarboraMladší žáci122.252
Ochman ŠimonMladší žáci112.252
Ochman VojtěchMladší žáci112.201
Pavlásek KryštofBenjamínci82.252
Ramík RichardBenjamínci62.201
Ruprecht MatějBenjamínci72.252
Rusňák AdamBenjamínci82.252
Schenková MarieBenjamínci62.252
Škarabellová KarolínaBenjamínci82.201
Šnábl VojtěchBenjamínci82.252
Tvarůžková SimonaDorost152.150
Václavková KarolínaBenjamínci92.252
Vrastyáková VeronikaBenjamínci82.252
Blinka JakubBenjamínci83.100
Bujnoch DominikBenjamínci93.151
Bužek OskarBenjamínci83.151
Čarvaš DavidBenjamínci93.151
Chovanec JakubBenjamínci83.100
Doležal AdamBenjamínci43.151
Fajkusová EliškaBenjamínci103.100
Franek EduardBenjamínci93.151
Franek RobinBenjamínci103.100
Gajda JanMladší žáci113.100
Gola PatrikBenjamínci63.100
Grejták KristiánBenjamínci93.151
Hruška KryštofBenjamínci93.151
Jaška MartinBenjamínci73.100
Kaňok ŠimonBenjamínci73.100
Kapsia StanislavStarší žáci133.100
Kokoř ArnoštBenjamínci53.151
Křivá KarolínaBenjamínci63.151
Kypast JakubBenjamínci93.151
Latner JakubBenjamínci93.100
Lekki OliverBenjamínci63.151
Lipina RichardMladší žáci113.100
Maňhal OziášBenjamínci83.100
Matzner PavelBenjamínci83.151
Mecová AmálieMladší žáci113.151
Messing DenisBenjamínci73.151
Míčkova DanielaMladší žáci123.100
Novák VítBenjamínci63.151
Ozga JohankaBenjamínci63.151
Papřok DanielBenjamínci73.100
Pastor AntonínBenjamínci63.100
Pastorek JiříBenjamínci83.151
Pastorová BarboraBenjamínci103.100
Patáčik ZdeněkBenjamínci73.151
Pejcel ŠimonBenjamínci103.100
Pěnkava PetrBenjamínci103.151
Pěnkavová NelaMladší žáci123.100
Ramík VojtěchBenjamínci103.202
Rangel JanBenjamínci73.202
Řezníček ŠimonBenjamínci73.100
Silvestrová TaťánaMladší žáci113.151
Stonišová KarolínaBenjamínci63.151
Strachota PetrBenjamínci63.151
Tsitzas ThomasMladší žáci123.151
Tvardik DanielBenjamínci103.100
Typovská AnetaMladší žáci113.100
Typovská JuditaBenjamínci83.100
Vaněk MichalBenjamínci73.151
Zboch AdamBenjamínci73.202
Zikmund TobiasBenjamínci53.100

12.11.2017: Mistrovství klubu 6.kolo asistence

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Franek RobinBenjamínci10-150
Gregušová SimonaDorost16-150
Hronek VojtěchDorost15-150
Kisza KamilDorost16-150
Kočí IvetaStarší žáci13-150
Kubíček LuděkDorost15-150
Kubíčková EliškaStarší žáci14-150
Mecová TerezaDorost17-150
Míčkova DanielaMladší žáci12-150
Silvestrová TaťánaMladší žáci11-150
Siuda AdamMladší žáci12-150
Tararíková KarolínaMladší žáci11-150
Filipec ŠimonDorost16-150

11.11.2017: PČR mladší žáci

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Demeterová AdélaMladší žáci12-200
Hyrniková ZuzanaMladší žáci11-200
Možíšová BarboraMladší žáci12-200
Tararíková KarolínaMladší žáci11-200
Václavková AnnaMladší žáci11-200
Žídek AdamMladší žáci12-200
Majdlochová NatálieMladší žáci122.953
Siuda AdamMladší žáci123.954
Vontor TomášMladší žáci125.653
Bortel OndřejMladší žáci127.502
Míčkova DanielaMladší žáci127.653
Menšík OndřejMladší žáci119.502
Ochman VojtěchMladší žáci119.351

11.11.2017: VC Galanta

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Rusňák AdamBenjamínci81.855
Ramík VojtěchBenjamínci105.302

06.11.2017: Koroska Camp

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Sláma OndřejStarší žáci14-150

06.11.2017: Koroška Camp

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kubíčková EliškaStarší žáci14-150

05.11.2017: EP Koroska

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kubíčková EliškaStarší žáci143.854
Sláma OndřejStarší žáci145.603

05.11.2017: Krajský přebor benjamínků

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Klepáč VáclavBenjamínci91.552
Pollák JanBenjamínci101.953
Ramík VojtěchBenjamínci101.1104
Ramíková AndreaBenjamínci81.1104
Rusňák AdamBenjamínci81.953
Kohut OliverBenjamínci82.150
Karkoška OndřejBenjamínci93.703
Rybáková VendulaBenjamínci93.150
Tragan OliverBenjamínci83.552
Václavková KarolínaBenjamínci93.401
Danková AmálieBenjamínci94.201
Davídková AdélaBenjamínci104.201
Franek RobinBenjamínci105.603
Jančíková MonikaBenjamínci85.100
Švrčková DenisaBenjamínci95.100
Křivý PavelBenjamínci97.251
Kubíček AntonínBenjamínci77.251

04.11.2017: MC Bohumín

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jančíková MonikaBenjamínci81.212
Ramík VojtěchBenjamínci101.212
Rusňák AdamBenjamínci81.212

04.11.2017: MČR Dorostu

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Filipcová NatálieDorost17-200
Kisza KamilDorost16-200
Filipec ŠimonDorost162.953
Mecová VendulaStarší žáci144.452

26.10.2017: Vítáme nového uživatele!

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bártová JolanaBenjamínci8-00
Hlisnikovský OndřejBenjamínci5-00
Horák DominikBenjamínci10-00
Juřica MatějBenjamínci8-00
Latner JakubBenjamínci9-00
Matusík OndřejBenjamínci9-00
Matusík PetrBenjamínci7-00
Matzner PavelBenjamínci8-00
Němec RostislavBenjamínci7-00
Papřok DanielBenjamínci7-00
Ramík RichardBenjamínci6-00
Rangel JanBenjamínci7-00
Staroba MartinBenjamínci10-00
Surmová EmaBenjamínci8-00
Zikmund TobiasBenjamínci5-00
Broda JaromírBenjamínci5-00
Czyž MichalBenjamínci6-00
Gilarová BáraBenjamínci8-00
Grejták KristiánBenjamínci9-00
Honěk JanBenjamínci6-00
Jež MartinBenjamínci7-00
Kaloč MatoušMladší žáci11-00
Kose AlbertBenjamínci7-00
Kubalík JurajBenjamínci6-00
Kuběna JosefBenjamínci8-00
Kubicová BarboraBenjamínci8-00
Machovič EliášBenjamínci6-00
Ohrzal RobertBenjamínci7-00
Pečínková TamaraBenjamínci5-00
Rusínek VojtěchBenjamínci9-00
Sabelová LucieBenjamínci5-00
Sobková KarinBenjamínci6-00
Stonišová KarolínaBenjamínci6-00
Strachota PetrBenjamínci6-00
Stypka MatyášBenjamínci6-00
Stypková TerezaBenjamínci3-00
Tararíková SofieBenjamínci6-00
Tenglerová AdélaBenjamínci6-00
Zápalka DanielBenjamínci8-00
Zbochová AnetaBenjamínci5-00
Horáková LucieMladší žáci11-00
Matyáš MaderskýStarší žáci13-00
Pavlásková SofieBenjamínci5-00
Tsitzas ThomasMladší žáci12-00

21.10.2017: MC Štramberk

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Danková AmálieBenjamínci91.352
Jančíková MonikaBenjamínci81.352
Karkoška OndřejBenjamínci91.454
Pollák JanBenjamínci101.352
Ramík VojtěchBenjamínci101.505
Ramíková AndreaBenjamínci81.352
Rusňák AdamBenjamínci81.403
Davídková AdélaBenjamínci102.201
Franek RobinBenjamínci102.303
Křivá KarolínaBenjamínci62.101
Karkošková LadaBenjamínci73.100
Švrčková DenisaBenjamínci93.100
Křivý PavelBenjamínci94.132

21.10.2017: Poznan JUDO BJJ nogi

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bortel OndřejMladší žáci122.752
Bortel VojtěchBenjamínci94.400

21.10.2017: Přebory ČR starší žáci

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Burkot TobiášStarší žáci13-200
Kalenská BarboraStarší žáci13-200
Sláma OndřejStarší žáci141.1253
Kubíčková EliškaStarší žáci142.802
Mecová VendulaStarší žáci143.803
Kočí IvetaStarší žáci137.402

15.10.2017: Kniha JUDO

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Ochman AntonínBenjamínci8-200
Ochman KryštofBenjamínci6-200

15.10.2017: Mistrovství klubu 5.kolo

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Butkov AdamMladší žáci121.352
Carbol VítBenjamínci91.403
Esterka AlexBenjamínci101.403
Fajkusová EliškaBenjamínci101.352
Hruška KryštofBenjamínci91.403
Juřicová GabrielaBenjamínci61.403
Křivá KarolínaBenjamínci61.352
Křivý PavelBenjamínci91.403
Maňhal KoniášBenjamínci101.403
Míčkova DanielaMladší žáci121.403
Navrátil TiborBenjamínci51.403
Novák VítBenjamínci61.403
Ochman MatyášDorost151.403
Ochman ŠimonMladší žáci111.352
Ochman VojtěchMladší žáci111.403
Patáčik LadislavBenjamínci61.403
Patáčik ZdeněkBenjamínci71.403
Pavlásek KryštofBenjamínci81.403
Ramík VojtěchBenjamínci101.403
Ramíková AndreaBenjamínci81.352
Rusňák AdamBenjamínci81.403
Václavková AnnaMladší žáci111.403
Václavková KarolínaBenjamínci91.403
Čermák VítBenjamínci102.252
Davídková AdélaBenjamínci102.252
Domeny AlexBenjamínci62.252
Doubek JakubMladší žáci112.201
Franek EduardBenjamínci92.252
Gyudincová AdélaBenjamínci72.252
Jančíková MonikaBenjamínci82.252
Jandek JakubMladší žáci112.252
Jirousová BibianaMladší žáci112.201
Juřicová ViktorieBenjamínci52.252
Karkošková LadaBenjamínci72.252
Klimánek TomášBenjamínci72.252
Kohut OliverBenjamínci82.252
Konečný AdamBenjamínci62.252
Lekki OliverBenjamínci62.252
Lukeš AdamMladší žáci112.252
Menšík OndřejMladší žáci112.252
Ochman AntonínBenjamínci82.252
Pěnkava PetrBenjamínci102.252
Pollák JanBenjamínci102.252
Silvestrová TaťánaMladší žáci112.201
Tragan OliverBenjamínci82.201
Tvardek VáclavStarší žáci132.252
Weissman LukášBenjamínci92.252
Bernatík TadeášBenjamínci93.100
Bílek DavidBenjamínci73.151
Blinka JakubBenjamínci83.100
Čarvaš DavidBenjamínci93.151
Chýlek RichardMladší žáci113.100
Dohnal DominikBenjamínci93.100
Gajda JanMladší žáci113.151
Gajda VojtěchBenjamínci93.151
Gola DominikBenjamínci83.151
Gola PatrikBenjamínci63.151
Horáková LucieMladší žáci113.151
Hyrniková ZuzanaMladší žáci113.151
Kaňok ŠimonBenjamínci73.100
Kapsia StanislavStarší žáci133.151
Kapsia VáclavStarší žáci133.100
Karkoška OndřejBenjamínci93.151
Klimecka ViktorieBenjamínci103.100
Kyrych VáclavBenjamínci73.151
Maňhal OziášBenjamínci83.151
Matyáš MaderskýStarší žáci133.100
Mecová AmálieMladší žáci113.151
Opělová HanaBenjamínci103.151
Pastorek JiříBenjamínci83.100
Pavlásková SofieBenjamínci53.100
Pěnkavová NelaMladší žáci123.151
Schenková MarieBenjamínci63.151
Šebestová ViktorieBenjamínci93.151
Šimík ZdeněkBenjamínci93.100
Šimíková KateřinaBenjamínci103.151
Šimíková LindaBenjamínci53.151
Skokanová KlaudieBenjamínci63.100
Slaninová ElenBenjamínci93.100
Švrčková DenisaBenjamínci93.100
Tararíková KarolínaMladší žáci113.151
Tomanová NicolBenjamínci73.100
Tsitzas ThomasMladší žáci123.100
Tvardik DanielBenjamínci103.100
Urbánek JakubBenjamínci63.100
Vančurová EvelínaBenjamínci73.151
Vašut JanBenjamínci83.151
Vrastyáková VeronikaBenjamínci83.100
Zboch AdamBenjamínci73.151
Žvak MartinBenjamínci63.151

15.10.2017: Mistrovství klubu 5.kolo asistence

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Burkot TobiášStarší žáci13-150
Danková AmálieBenjamínci9-150
Franek RobinBenjamínci10-150
Gregušová SimonaDorost16-150
Hronek VojtěchDorost15-150
Jančík DavidDorost15-150
Kalenská BarboraStarší žáci13-150
Kisza KamilDorost16-150
Kočí IvetaStarší žáci13-150
Koloušek FilipDorost15-150
Kubíček LuděkDorost15-150
Kubíčková EliškaStarší žáci14-150
Kubíčková KarolínaDorost16-150
Mecová TerezaDorost17-150
Míčkova DanielaMladší žáci12-150
Ramík VojtěchBenjamínci10-150
Ramíková AndreaBenjamínci8-150
Ruprecht MatějBenjamínci7-150
Skokan KryštofMladší žáci11-150
Zicho AlešStarší žáci13-150

15.10.2017: Mistrovství klubu 5.kolo Parkour

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bártová JolanaBenjamínci81.250
Broda JaromírBenjamínci51.250
Franek RobinBenjamínci101.250
Hlisnikovský OndřejBenjamínci51.250
Horák DominikBenjamínci101.250
Jež MartinBenjamínci71.250
Juřica MatějBenjamínci81.250
Kaloč MatoušMladší žáci111.250
Kose AlbertBenjamínci71.250
Krpcová AnnaBenjamínci91.250
Kubalík JurajBenjamínci61.250
Kuběna JosefBenjamínci81.250
Ledererová ValerieBenjamínci91.250
Machovič EliášBenjamínci61.250
Rangel JanBenjamínci71.250
Rusínek VojtěchBenjamínci91.250
Skokan KryštofMladší žáci111.250
Šotek PatrikBenjamínci51.250
Stonišová KarolínaBenjamínci61.250
Stypková TerezaBenjamínci31.250
Surmová EmaBenjamínci81.250
Tenglerová AdélaBenjamínci61.250
Zápalka DanielBenjamínci81.250
Gilarová BáraBenjamínci82.150
Jančík JanBenjamínci92.150
Latner JakubBenjamínci92.150
Matusík OndřejBenjamínci92.150
Matusík PetrBenjamínci72.150
Ohrzal RobertBenjamínci72.150
Ozga JohankaBenjamínci62.150
Pečínková TamaraBenjamínci52.150
Řezníček ŠimonBenjamínci72.150
Sabelová LucieBenjamínci52.150
Slaninová KarinBenjamínci52.150
Strachota PetrBenjamínci62.150
Czyž MichalBenjamínci63.100
Danková AmálieBenjamínci93.100
Grejták KristiánBenjamínci93.100
Honěk JanBenjamínci63.100
Kubíček AntonínBenjamínci73.100
Kubicová BarboraBenjamínci83.100
Matzner PavelBenjamínci83.100
Němec RostislavBenjamínci73.100
Papřok DanielBenjamínci73.100
Ramík RichardBenjamínci63.100
Sobková KarinBenjamínci63.100
Staroba MartinBenjamínci103.100
Stypka MatyášBenjamínci63.100
Tararíková SofieBenjamínci63.100
Zbochová AnetaBenjamínci53.100
Zikmund TobiasBenjamínci53.100

14.10.2017: MC Karviná

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Davídková AdélaBenjamínci101.212
Jančíková MonikaBenjamínci81.212
Ramík VojtěchBenjamínci101.454
Rusňák AdamBenjamínci81.454
Kapsia StanislavStarší žáci132.100
Kapsia VáclavStarší žáci132.100
Tragan OliverBenjamínci83.50

08.10.2017: ČP teplice

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kočí IvetaStarší žáci13-40
Filipec ŠimonDorost165.452

07.10.2017: MT Povážská Bystrica

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Siuda AdamMladší žáci12-40
Burkot TobiášStarší žáci132.150
Demeterová AdélaMladší žáci122.452
Majdlochová NatálieMladší žáci122.452
Pollák JanBenjamínci102.452
Kalenská BarboraStarší žáci133.251
Menšík OndřejMladší žáci113.251
Ramík VojtěchBenjamínci103.552
Vontor TomášMladší žáci123.552
Davídková AdélaBenjamínci104.100
Kapsia StanislavStarší žáci134.201
Bortel OndřejMladší žáci125.452
Kapsia VáclavStarší žáci135.100

04.10.2017: Vítáme nového uživatele!

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jandek JakubMladší žáci11-00
Jílek TomášBenjamínci10-00
Krpcová AnnaBenjamínci9-00
Ledererová ValerieBenjamínci9-00
Lederová ViktorieStarší žáci13-00
Šotek PatrikBenjamínci5-00

01.10.2017: Warszawa

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kubíčková EliškaStarší žáci14-191
Mecová VendulaStarší žáci14-40
Sláma OndřejStarší žáci145.603

30.09.2017: KP Hranice Olomouc

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jančíková MonikaBenjamínci81.352
Ramíková AndreaBenjamínci81.403
Rusňák AdamBenjamínci81.403
Davídková AdélaBenjamínci102.252
Ramík VojtěchBenjamínci103.453

29.09.2017: Raškovice Camp

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Blinka JakubBenjamínci8-150
Bortel OndřejMladší žáci12-300
Bortel VojtěchBenjamínci9-300
Burkot TobiášStarší žáci13-300
Carbol VítBenjamínci9-150
Danková AmálieBenjamínci9-300
Davídková AdélaBenjamínci10-300
Demeterová AdélaMladší žáci12-300
Esterka AlexBenjamínci10-300
Fajkusová EliškaBenjamínci10-300
Franek EduardBenjamínci9-150
Franek RobinBenjamínci10-300
Fusek OndřejStarší žáci13-300
Gilarová BáraBenjamínci8-300
Gregušová SimonaDorost16-300
Gyudincová AdélaBenjamínci7-300
Hronek VojtěchDorost15-300
Hruška KryštofBenjamínci9-300
Jančík DavidDorost15-300
Jančíková MonikaBenjamínci8-300
Jílek TomášBenjamínci10-300
Juřicová GabrielaBenjamínci6-300
Juřicová ViktorieBenjamínci5-300
Kalenská BarboraStarší žáci13-300
Kapsia StanislavStarší žáci13-300
Kapsia VáclavStarší žáci13-300
Karkoška OndřejBenjamínci9-150
Karkošková LadaBenjamínci7-150
Kisza KamilDorost16-300
Klepáč VáclavBenjamínci9-300
Klimecka ViktorieBenjamínci10-300
Kočí IvetaStarší žáci13-300
Koloušek FilipDorost15-300
Koloušek JakubMladší žáci11-300
Krpcová AnnaBenjamínci9-300
Kubíček AntonínBenjamínci7-300
Kubíček LuděkDorost15-300
Kubíčková EliškaStarší žáci14-150
Kubíčková KarolínaDorost16-150
Ledererová ValerieBenjamínci9-300
Lederová ViktorieStarší žáci13-300
Lipina RichardMladší žáci11-150
Lipina RobertBenjamínci8-150
Majdlochová NatálieMladší žáci12-300
Mecová AmálieMladší žáci11-300
Mecová TerezaDorost17-150
Mecová VendulaStarší žáci14-150
Menšík OndřejMladší žáci11-300
Míčkova DanielaMladší žáci12-300
Navrátil TiborBenjamínci5-300
Navrátil ViktorBenjamínci6-300
Ochman AntonínBenjamínci8-150
Pastorek JiříBenjamínci8-300
Pollák JanBenjamínci10-150
Ramík VojtěchBenjamínci10-300
Ramíková AndreaBenjamínci8-300
Ruprecht MatějBenjamínci7-300
Rusňák AdamBenjamínci8-150
Silvestrová TaťánaMladší žáci11-300
Siuda AdamMladší žáci12-150
Sláma OndřejStarší žáci14-150
Šnábl VojtěchBenjamínci8-300
Sodzawiczná ViktorieMladší žáci12-300
Šotek PatrikBenjamínci5-150
Švrčková DenisaBenjamínci9-150
Václavková AnnaMladší žáci11-300
Václavková KarolínaBenjamínci9-300
Weissman LukášBenjamínci9-300
Zboch AdamBenjamínci7-150
Žídek AdamMladší žáci12-300

Kalendář akcí

<< Září 2018 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  9
10121314
171819202123
2425262728

Sponzoři

Banner
Banner
Banner
Banner

SKP na facebooku